Що одягнути в театр та як поводитись: розповідають експерти

Що одягнути в театр

Похід до театру – справжня подія. Ми запитали експертів, що краще одягнути для цієї події та які є правила поведінки в театрі. Ці поради допоможуть завжди виглядати гідно та доречно.

Образ для походу в театр має бути елегантним, стильним, привабливим та в міру стриманим. Тому ми звернулись до фахівця з проханням запропонувати стильні луки для цієї події. 

Гилка Олена

Гилка Олена, стилістка, інфлюєнсерка

Мідісукні

Це вечірній романтичний вихід, тому перш за все Олена радить звернути увагу на сукню. 

Мідісукня – гарний варіант. Це альтернатива маленькій чорній сукні. Якщо подивитись, наприклад, на колекцію Chloé, ви побачите багато рюшей, прозорих тканин, бантів, обʼємні рукави-ліхтарики. Такі сукні пасуватимуть будь-якій жінці.

Сукня Chloe

Стиліст радить поєднувати сукні з класичними човниками на підборах,  мінімалістичними прикрасами та структурованими обʼємними піджаками.

Образ для театру

Комбінезони

Якщо ви хочете виглядати екстравагантно та модно в театрі, зверніть увагу на комбінезони.

Комбінезон романтичніший за брючний костюм. Його можна поєднувати з мінімалістичними прикрасами та аксесуарами, оскільки цей одяг привертає всю увагу до себе

Комбінезон

З матеріалів обирайте прозорі тканини чи рюші або навпаки строгі плісировані тканини.

Сукні А-силуету 

Для походу в театр обирайте А-силует в мінімалістичних кольорових поєднаннях, наприклад, чорному або чорно-білому. Спіднички-балон, які зараз на піку популярності, – це також А-силует.

Зверніть увагу на стиль New Look, започаткований Крістіаном Діором. В поєднанні з перлами, короткими чи високими рукавичками, підборами, капелюшком чи вуаллю А-силует виглядає дуже елегантно.

Сукня для театру

Смокінг

Для образу в театр смокінг – це чудове рішення.

Його можна одягнути навіть на голе тіло без сорочок чи блузок. Це виглядає дуже сексуально, нетривіально, вишукано та стильно. Поєднуйте смокінг з мінімалістичними аксесуарами, наприклад, маленькою сумочкою чи клатчем, елегантними підборами з гострим носиком та маленькими сережками-пусетами.

Смокінг

Трендові кольори для образів у театр

Стиліст радить обирати шляхетні насичені класичні відтінки чи, навпаки, пастельні. 

Дуже люблю і яскраві відтінки, типу червоного, але саме зараз я б не радила їх для виходу в театр. По-перше, тому що в тренді сьогодні «тиха розкіш», до якої краще підійде синій, сірий, бордовий колір та відтінки зеленого. Тому червоний краще замінити на бургунді. Він вишуканіше та дорожче

Зелена сукня

Сміливо поєднуйте ці кольори між собою або створюйте монолуки в одному кольорі. 

Монолуки здатні подовжувати силует, вони дуже актуальні та зручні. Ви виглядаєте свіжо, і не потрібно думати про поєднання кольорів.

Аксесуари для походу в театр

Якщо ви не знаєте, що одягнути в театр, спробуйте погратися з аксесуарами. З ними навіть звичайна сукня виглядатиме дуже стильно. 

З перлами будь-яка темна сукня матиме розкішний вигляд. Також зверніть увагу на вуаль, вона додасть елегантності й таємничості. Або доповніть образ велюровими чи оксамитовими рукавичками.

Олена радить додати в образ клатчі, невеликі сумочки та навіть вінтажний бінокль.

Образ для театру

Що не варто одягати в театр

На думку стилістки, в образах для театру варто уникати дуже яскравих відтінків, пірʼя, паєток і колготок в сітку.

Правила поведінки в театрі

Коректна поведінка в театрі та дрес-код – це не тільки прояв поваги, а й своєрідна подяка артистам за отримане від вистави задоволення. Тож ми запитали в експертки з етикету, як підготуватись до вистави та чого не можна робити під час неї.

Вікторія Ромащенко

Вікторія Ромащенко, спеціалістка з етикету, кандидатка юридичних наук, авторка культурно-освітнього проєкту Etiquette Familia

Театр

  • Обирайте відповідний дрес-код, релевантний статусу вистави (премʼєра чи постійний репертуар), враховуючи час (день або вечір), погоду й пору року. Саме від цього контексту і залежатиме те, наскільки доцільно ви будете виглядати під час театрального візиту. Недоречно одягати спортивний одяг, шорти, футболки, мініспідниці або сукні, кросівки, денім, уггі та все, що може зменшити градус святковості й відволікає естетично від театральної величі та вишуканості.
  • Намагайтеся уникати високих зачісок, щоб не закривати сцену театралам, які сидять позаду вас. 
  • Не одягайте декоративні капелюшки, оскільки вони так само можуть стати небажаною перешкодою для глядачів. 
  • Не рекомендується наносити надто яскраві аромати та взагалі використовувати парфум під час відвідування театру, адже закрите приміщення і велика кількість людей з різними парфумами може спричинити зайві відчуття і не завжди приємні. 
  • Намагайтесь не запізнюватися на виставу, а якщо вже так сталося за певних обставин, будьте готові, що працівник театру надасть вам інші місця, ближчі до виходу, щоб не турбувати та не відволікати глядачів та артистів.
  • Вимикайте звук і світло на екрані мобільного телефону і дотримуйтесь правил телефонного етикету.
  • Не рекомендується пересідати на незайняті місця ближче до сцени, особливо під час вистави. 
  • Під час вистави не можна їсти й пити алкогольні напої.  
  • Якщо ви хочете подарувати квіти артистам чи вручити подарунок, це потрібно зробити через працівника театру.
  • Для аплодисментів є свій встановлений час: на початку, коли підіймається завіса, і в самому кінці, коли артисти виходять на поклін. Не аплодуйте посеред вистави, адже це заважає артистам і глядачам.

Театр

Бути соціально-компетентним і гідно ставитися до навколишніх – це приємно! І наша культура поведінки в театрі й відповідний зовнішній вигляд – повага не тільки до артистів, працівників театру та інших відвідувачів, а й прояв поваги до самого себе.

Фото: Pinterest @bucketlistbums, @lait, @marissacollections, @bash, @meablvd, @reformation, @postmeridiem, @messynessychic, @architecturaldigest, Instagram @gilochka

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також