Для дівчини весілля як маленька війна, в якій вона в будь-якому випадку переможницею, залишилося тільки мінімізувати втрати. Нерви, сльози і «щось пішло не так» – головні вороги будь-якої нареченої та її подружок, які всіма силами намагаються врятувати торжество. І якщо суконь може бути багато, і в крайньому випадку її можна швидко переодягнути, то з весільним макіяжем не все так просто. По-перше, і найголовніше, весільний макіяж має подобатися самій нареченій, інакше «проблем» не уникнути. По-друге, весільний макіяж має в собі поєднувати такі важливі фактори, як водостійкість, ніжність і носибельність. І по-третє, навіть якщо ви робите собі весільний макіяж самі, обов’язково потренуйтеся за кілька днів до запланованої дати.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Шарлотта Тілбері – зірковий візажист, одна з найвпливовіших персон в індустрії краси, засновниця бренду Charlotte Tilbury Beauty, дала кілька безцінних порад щодо ідеального весільного макіяжу. Чому варто вірити на слово Тілбері? Та хоча б тому, що вона відповідала за весільний б’юті-образ таких зірок, як Кейт Мосс і Міранда Керр. Можливо, перша порада вам здасться очевидною, але все-таки.
«Обов’язково зробіть пробний весільний макіяж за кілька днів до події. Обговоріть зі своїм візажистом всі тонкощі макіяжу, можливо, вам десь некомфортно або щось заважає. Ви можете прислухатися до поради майстра і вибрати помаду для губ іншого відтінку або зробити стрілку на рухомій повіці більш тонкою. Всі ці нюанси і є запорукою ідеального весільного макіяжу».
Жодних експериментів
«День весілля для нареченої і так дуже нервовий, але і радісний одночасно. Пристрасті вирують, а на емоціях дуже легко піддатися прагненню до експериментів, наприклад, з відтінками. Будь обережна! Найчастіше мета весільного макіяжу – підкреслити природну красу, без яскравих плям і глітера, але є і виключення. Якщо ви з майстром тестували арт-версію весільного макіяжу – все добре. Якщо ні, то варто відмовитися від яскравих тіней, наприклад, фіолетовий пасує далеко не всім, скоріше, брюнеткам з карими або зеленими очима. Більш універсальними кольорами для весільного макіяжу вважаються нейтральні відтінки: беж, шоколад, бронза і мідь – вони пасують усім».
Ритуал очищення і зволоження
«Досягти природного і здорового сяйва шкіри обличчя неможливо без ритуалів краси, пов’язаних з очищенням і зволоженням. Фірмовий дует Goddess Cleansing Ritual передбачає умивання з вітаміном С і засіб з активованим вугіллям. Потім йде суха маска для обличчя Instant Magic Facial Dry Sheet Mask на 15 хвилин і завершує ритуал зволожувальний крем – Charlotte’s Magic Cream. Тільки після цього ми можемо переходити до створення ідеального весільного макіяжу. Хоча можна ще зробити і легкий масаж обличчя і шиї».
Must have – база під макіяж
«Весільний макіяж потрібно буде перевіряти на міцність протягом доби: сльози, сміх, спека, поцілунки тощо. Звичайно, можна і потрібно поправляти макіяж протягом дня, однак сказати легше, ніж зробити, особливо якщо враховувати, що наречена завжди в центрі уваги. База під макіяж – це обов’язковий декоративний продукт, який продовжить життя вашому весільному макіяжу, без нього нічого не вийде. Велика помилка пропускати цей крок в макіяжі, побоюючись неприродної щільності й «ефекту маски» на обличчі».
Пуантилізм з тональним кремом
«Навіть для створення «макіяжу без макіяжу» вам знадобиться тональний крем, не кажучи вже про стійкий весільний образ. Але це не означає, що ви попрощаєтеся зі своїми улюбленими веснянками і родимками – все це в минулому. Головне правильно підібрати тональну основу, але ще більш важливим стане її нанесення. Я знаю, що технік нанесення тону багато і це більшою мірою індивідуальне бачення візажиста, проте пальчики – кращі кисті для мене. Крем тане від тепла моїх рук і тональні засоби лягають більш тонким і рівним шаром».
Акцент на губах за допомогою олівця
«Багато наречених лякаються, коли мова заходить про акцент на губах. Вони уявляють червоні блискучі губи або виділені «під олівець», як в 90-х. Я ж рекомендую зробити акцент на губах, підібравши помаду й олівець для губ в тон шкірі – це виглядає ніжно і елегантно. Особливу увагу заслуговує олівець для губ – він і робить цей візуальний акцент, підкреслюючи форму й обсяг губ. Є ще один маленький секрет – мій олівець Lip Cheat lip liner у відтінку Pillow Talk – він ідеально поєднується з іншими відтінками помад».
Акуратно з пудрою
«Після того як весільний макіяж готовий, нанесіть фінішну пудру, використовуючи великий круглий пензель. Приділяємо увагу Т-зоні: лоб, ніс і трохи підборіддя. Але будьте уважні: пудра «з’їдає» потрібне нам здорове сяйво шкіри, і, трохи переборщивши з матовим ефектом, ви позбавите шкіру життя. Не варто наносити пудру на вилиці, адже вони як жодна інша частина обличчя має завжди сяяти».
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!