Робота з тілом – один із перших пунктів для швидкого відновлення та поповнення енергії. Редакція обрала п’ять перевірених гаджетів, які будуть під рукою, коли треба швидко повернутись у тонус.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Гуаша
Бьюті-гаджет родом із Стародавнього Китаю сьогодні переживає новий виток популярності. Скребок, як ще називають засіб, раніше застосовувався для оздоровлення організму та гармонізації енергій у ньому. Він буквально «вишкрібав» хвороби, залишаючи на тілі почервоніння і навіть синці, що свідчило про успіх процедури.
У наші дні гуаша найчастіше використовують для масажу обличчя. Гладкий камінь (також його виготовляють з дерева, металу та інших матеріалів) незвичайної форми дозволяє покращити стан і тонус шкіри, зменшити виразність зморшок, покращує колір обличчя, прибирає набряклість і знімає напруження м’язів. Але за умови регулярного використання.
Як експрес-засіб для швидкого відновлення гуаша теж працює. Всього 15-20 хвилин допоможуть зробити зовнішній вигляд більш свіжим і відпочилим. Використовуйте гуаша разом з масажною олією, сироваткою або іншим придатним за консистенцією продуктом, щоб не травмувати шкіру. І пам’ятайте, що камінь теж має протипоказання: відкриті рани й запалення, шкірні захворювання, схильність до кровотеч.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
«Найчастіше я використовую гуаша вранці, під час вмивання, це потребує лише кілька хвилин. Проводжу масажними лініями близько 10 разів на кожен бік. Коли є час, люблю зробити якісніший масаж обличчя від 20 хвилин, використовуючи сироватку або олію».
М’ячик із шипами
М’ячик із шипами, або м’яч МФР (міофасціальний реліз) – це тренажер для самомасажу та релаксації. Він призначений для стоп, кистей, шиї та навіть обличчя. Його також використовують для профілактики й лікування плоскостопості. М’яч стимулює кровообіг, допомагає роботі лімфатичної системи, прибирає стислість м’язів та стимулює нервові закінчення. Як відомо, на стопах і долонях розташовані точки, які відповідають за стан внутрішніх органів. Впливаючи на них, ми допомагаємо організму відновлюватися та налагоджуємо його роботу як єдину систему.
Ще м’яч добре зарекомендував себе як спосіб боротьби з целюлітом. При цьому ми насамперед працюємо зі стопами. Річ у тім, що, стимулюючи точки на стопах, ми допомагаємо організму виводити зайву рідину. Також м’ячик рекомендується перекочувати по стегнах, руках та інших проблемних зонах для гладкості шкіри.
Техніка роботи з ним дуже проста: перекочуйте м’ячик стопою, особливу увагу приділяючи тригерним точкам. На інших ділянках тіла ми працюємо з легким тиском, але відчуття має бути приємним.
М’ячик зручно брати із собою у поїздку, щоб допомогти організму краще переносити навантаження. Ви можете розслабити ділянки тіла, що затерпли, прямо в автобусі або літаку. Навіть кілька хвилин роботи з м’ячиком допоможуть відчути легкість у тілі.
«Я люблю розпочати тренування з опрацювання стоп м’ячиком, це допомагає включитися. Протягом дня можу опрацьовувати зону плечей, якщо довго перебуваю у сидячому положенні. А також завжди беру в дорогу».
Аплікатор Ляпко
Килимок Ляпко був розроблений на основі принципів давньої східної медицини та рефлексотерапії. Він являє собою гумову поверхню, вкриту металевими шипами. Голки при контакті зі шкірою стимулюють важливі точки, що беруть участь в обмінних процесах.
Килимок застосовують для знеболювання, поліпшення кровообігу, зниження стресу, зміцнення імунної системи, реабілітації та відновлення організму після травм і хвороб, а також для загального доброго самопочуття та відновлення рівня енергії.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Найчастіше його застосовують для спини, попереку, шиї та плечей, ніг і стоп. Лягати на килимок потрібно так, щоб його торкалася проблемна зона, або ж сам килимок прикладається до тіла. Також є валики Ляпко, якими можна опрацьовувати певні ділянки.
Важливо пам’ятати, що аплікатор має протипоказання. Його не можна використовувати при хворобах крові, за наявності пошкоджень шкіри, онкології, гострих інфекційних захворювань, вагітності та в інших випадках.
Суха щітка для тіла
Метод масажу тіла сухою щіткою творить дива зі шкірою тіла, роблячи її гладкою та ніжною. Процедура допомагає відлущувати мертві клітини та забезпечує краще насичення її поживними речовинами із кремів. Вона покращує циркуляцію крові, виводить токсини та сприяє здоровому вигляду шкіри. За регулярного застосування масаж сухою щіткою помітно зменшує прояви целюліту. До того ж процедура дуже бадьорить і тонізує, повертаючи гарне самопочуття.
Краще вибрати щітку з натуральною, не сильно жорсткою щетиною та довгою ручкою. Рухайтеся круговими рухами знизу вгору, починаючи з ніг і рук. В області живота, шиї та грудей будьте обережнішими. Якщо у вас є проблеми зі шкірою або варикозне розширення вен, проконсультуйтеся з лікарем.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
«Ще один мій улюблений ритуал вранці. Роблю масаж перед душем, лише кілька хвилин. І бачу різницю в якості шкіри, якщо трапляються періоди лінощів».
Масажний ролер
Ще один засіб для зняття напруження з м’язів – масажний спортивний ролер. Гаджет розроблено для покращення стану тіла після тренувань. Але його можна застосовувати й окремо для самомасажу та покращення загального стану організму.
Він являє собою циліндр з гладкою поверхнею або шипами та виступами для більш глибокого опрацювання м’язів. Застосування ролера допомагає відновити кровообіг у травмованих або затиснутих ділянках, покращує гнучкість і рухливість суглобів, знімає біль і набряклість.
Обережно слід бути людям, які страждають від остеопорозу, шкірних захворювань, інфекцій та серйозних травм.
Фото: freepik, @josefinehj