Улюблені помади редакції Beauty HUB: від класичного червоного до nude

29 липня – день губної помади. Редакція розповідає свої історії кохання із цими б'юті-продуктами.

За більш ніж 5000 років існування губна помада стала чимось більшим, ніж просто косметичний засіб. Символ краси, самовираження, жіночності, сміливості. Навіть ті з нас, хто не користується помадами на постійній основі, мають пару улюблених у своїх косметичках.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Nikki_Makeup (@nikki_makeup)

Перший приклад цього засобу з’явився ще в Стародавньому Єгипті. Історія каже, що спеціально для Клеопатри червону помаду робили із подрібнених жуків та мурашиної кислоти. Після тривалого забуття Середніх віків вона знову повернулася і набула нового вигляду і формули в XIX столітті. Чудо-стік, загорнутий у шовковий папір і покладений у коробочку, справив справжній фурор серед жінок. Тепер поправити макіяж можна було завжди, куди б жінка не вирушила. Потім помада стала продаватися у тюбиках.

Сучасним жінкам пощастило більше – сьогодні помади не просто прикрашають, а й доглядають губи завдяки спеціальним формулам та корисним інгредієнтам. А від безлічі варіантів у різних виглядах паморочиться в голові.

Редакція Beauty HUB за своєю діяльністю знайома з ними всіма і готова ділитися своїми секретами. Пропонуємо огляд лідерів редакції.


Анастасія Бузданова, шеф-редакторка

Не скажу, що я користуюся помадою щодня. Все-таки цей beauty-продукт у моєму макіяжі частіше фігурує у випадках «на вихід», проте я щиро обожнюю помади та з радістю оновлюю свій домашній асортимент новинками. Але сьогодні про улюблені помади в колекції, до яких завжди тягнеться рука.

Матова помада Sephora Collection Cream Lip Stain Liquid Lipstick у відтінку 94. Дуже люблю цей відтінок – розкішний червоно-рожевий, холодний, шовковистий та дорогий на губах. Помада дає красивий матовий фініш, ідеальну стійкість (реально не розмазується і не «з’їдається» весь день), чіткий контур, при цьому коштує в середньому 700 грн, тому купую саме цей відтінок вже вдруге і в цілому обожнюю цю помадну колекцію від Sephora.

Chanel №5 Rouge Allure Limited Edition Luminous у відтінку 147. Класична червона помада від Chanel, ще й лімітований різдвяний випуск, присвячений легендарній цифрі в історії бренду – N°5. Не дивно, що я від неї у захваті. Чуттєвий, глибокий, яскравий червоний відтінок мене підкорив з першого нанесення. Помада має атласний фініш, хорошу стійкість і футляр неймовірної краси. Що нам, дівчатам, ще потрібне для makeup-щастя?

Charlotte Tilbury K.I.S.S.I.N.G Lipstick у відтінку Love Liberty. Декоративна косметика Charlotte Tilbury – це моє кохання, і помади – її значна частина. Помади з колекції K.I.S.S.I.N.G мають дуже приємний карамельний аромат – і це перше, на що я звернула увагу при нанесенні, і дійсно дуже полюбила цей запах. Вони мають насичений колір, сучасний розкішний матовий фініш і при цьому ні на секунду не сушать губи. Відтінок Love Liberty – мій ідеальний ягідний, який використовую у всі часи».

Ольга Турчанікова, редактор рубрики «Краса і стиль»

«Я завжди любила косметику та навіть закінчила курси візажистів. Мені подобається усвідомлювати, яку силу вона має. Люди починають подобатися собі, стають більш впевненими та щасливими. І саме з помади, як на мене, все починається.

Перша помада у мене з’явилася ще в дитинстві: я пам’ятаю повну скриньку помад моєї бабусі, яка періодично дозволяла нам взяти собі по одній для ігор. А перше справжнє захоплення викликав набір Givenchy, де було кілька відтінків помади, та блиск Dior – їх подарувала сестра.

Цілий світ різних помад від різноманітних брендів відкрився мені під час роботи beauty-редакторкою. Спочатку я любила і розуміла лише яскравіші відтінки. Але згодом мене захопила естетика «макіяжу без макіяжу», мені близька природність і приглушені тони. Тому сьогодні всі мої фаворити nude.

Перший – Chanel Rouge Allure Velvet. Мені подобається її шовкова текстура, стійкість і відтінок. Помада матова, але має сяйливий фініш. У її складі олія ши та жожоба, а тому немає жодної стягнутості чи сухості. Іноді я навіть наношу її замість бальзаму, коли його не виявляється під рукою.

Друга улюблена помада – Mac Teddy Velvet. Я багато чула про цей засіб і вирішила нарешті спробувати. Вони схожі за відчуттям на губах із попередньою, але відтінок цієї помади яскравіший, я ношу її як вечірній варіант».

Анна Сафонова, арт-директор

Якщо помада, то лише червона! Вперше я нафарбувала губи не так давно – лише кілька років тому, коли вже працювала в Beauty HUB і мене оточила косметика. Ефект був несподіваний: по-перше, тепер я вважаю, що червона помада пасує абсолютно всім, головне, знайти свій відтінок. А по-друге, вона робить із простого дня свято без будь-яких інших складових.

Я часто чую, як дівчата бояться використовувати червону помаду, бо вона зобов’язує постійно бути напоготові: стежити, щоб не розмазалася, не стерлася після їжі або бути уважною, щоб не забути і випадково не зачепити обличчя рукою. Це легко вирішується суперстійкою помадою! Мій лідер у цьому питанні – Maybelline Superstay у двох улюблених відтінках, більш темний 20 pioneer та більш яскравий 320 individualist. Цю помаду не зітре ніщо! Хіба що двофазний засіб. Нафарбуватися вранці та весь день відчувати волю від необхідності підправляти макіяж – легко.

Ловіть лайфхак: після нанесення помади акуратно промокніть губи сухою серветкою і дайте помаді висохнути. Готово! Ви прекрасні. Лише один елемент макіяжу – і свято на весь день готове.

Оскільки я вже навчилася носити суперстійку помаду весь день, мені захотілося якогось легшого варіанту, який не вимагає відповідати одному образу протягом усього дня. Щоб можна було нафарбувати губи не вранці перед косметичним дзеркалом і стерти лише ввечері у ванній, а нафарбуватися буквально мимохідь і стерти простою вологою серветкою. Для таких випадків я вибрала Maybelline Superstay Ink Crayon у відтінку 50 own your empire. Це помада у форматі олівця для губ, м’яка та податлива, її легко нанести або підправити після ланчу, а також легко стерти, якщо плани змінилися. Подивитися на себе з червоною помадою має кожна, спробуй!»

Ірина Баранська, редакторка рубрики «Здоров’я»

«Я не велика шанувальниця помад. Зазвичай віддаю перевагу легким блискам. Більшість життя практично не користуюся декоративною косметикою через майже постійне тренування. Шар пудри і тоналки створюють не дуже приємне відчуття (і наслідки) на обличчі, коли перемішуються з потом. Те саме стосується і блиску чи помади – ти ризикуєш розмазати все по обличчю та рушнику, коли прибиратимеш зайвий піт.

Тінт корейського бренду Saemmul потрапив до мене випадково – просто сподобалася картинка на iHerb. Виявилося, що це те, що мені потрібно! Він зовсім не відчувається на губах, має насичений колір та добре тримається. Можна нарешті не хвилюватися, що випадково станеш схожою на Джокера прямо під час тренування.

Олію для губ Lip Comfort Oil Intense від Clarins вибрала через колір. Дуже приємний запах, добре тримається (але не для спорту) – те, що потрібно, коли я маю настрій для червоної помади».

Ольга Павленко, seo-менеджерка та контент-мейкер

«До 30 років мій повсякденний макіяж зазвичай складався з тону та підфарбованих вій. Красиві нафарбовані губи завжди програвали комфорту протягом дня: мені не хотілося мати відбитки помади на чашках, пофарбовані зуби тощо.

Але потреба в більш яскравому макіяжі іноді все ж таки виникала, і за порадою подруги я відкрила для себе помаду Guerlain Kiss Shine Bloom 809. Відтоді зрозуміла, що мені пасують яскраві губи.

У моєму арсеналі декоративної косметики почали з’являтися помади, тінти, блиски та олівці. Улюбленими брендами помад є GUERLAIN та NYX, а ось олівці подобаються Mary Kay».

читайте також
читайте також

Фото: Freepik, Instagram