Засновниця MVK Вікторія Колодій про створення nail-стайлінгу для показів Frolov та Kseniaschnaider

nail-стайлінг для показів Frolov та Kseniaschnaider MVK

Розповідаємо разом з Вікторією Колодій, як команда українського салону nail-естетики MVK створювала нейлстайлінг для показів Frolov та Kseniaschnaider на Ukrainian Fashion Week.

Для шоу Frolov, що поєднало панк-естетику з високою модою, команда MVK створила тіпси з біло-рожевим та біло-чорним градієнтом, які доповнювали емоційний і зухвалий стиль колекції. Крім того, для чоловіків-моделей і музикантів шоу MVK створили манікюр із чорним покриттям, що підкреслювало панк-настрій події.

nail-стайлінг для показу Frolov

nail-стайлінг для показу Frolov

nail-стайлінг для показу Frolov

nail-стайлінг для показу Frolov

«Ми раді бути частиною Ukrainian Fashion Week та підтримувати українських дизайнерів, доповнюючи їхні образи завдяки nail-стайлінгу. Для нас важливо підкреслювати унікальність кожної колекції через деталі, що гармонійно доповнюють концепцію та естетику бренду», – коментує співпрацю Вікторія Колодій.

Вікторія Колодій

Ефект градієнту на нігтях – які варіанти зараз у тренді? 

Вікторія розповідає: «Градієнт залишається популярним, але зараз він стає більш складним і багатовимірним. Один із трендів – ефект вицвілого деніму, коли перехід між відтінками створює ілюзію тканини, яка з часом змінюється.

Також актуальні багатошарові градієнти, де зміна кольору відбувається не лише горизонтально чи вертикально, а й додається ефект світлотіні та текстури, що імітує складки тканини. Ще один варіант – комбінований градієнт, коли різні нігті мають різні стадії переходу кольору, створюючи динамічний ефект».

У межах презентації Kseniaschnaider, де ключовим натхненням стали кубічні та піксельні форми з відеоігор, манікюр також відображав ідеї колекції. Команда MVK розробила тіпси квадратної форми у синьому відтінку, що створював ефект деніму – одного з головних матеріалів у колекції.

nail-стайлінг для показу Kseniaschnaider

Як створювався ефект деніму на тіпсах? Скільки часу знадобилося на їх виготовлення?

«Ми хотіли передати характер джинсової тканини – її фактурність, глибину кольору та ефект зношеності, що з’являється з часом. Джинси з роками стають тільки кращими: час додає їм «якості», робить м’якшими, комфортнішими, надає їм особливого характеру. Це не просто про зміну кольору – у кожній потертості закладена історія.

Тому для цього використовували кілька технік: поєднання напівпрозорих і пігментованих гелів для створення глибини, а також розтушовку кольору губкою, що імітує потертості. На створення одного комплекту знадобилося близько години, оскільки кожен тіпс був розписаний вручну, щоб максимально реалістично передати текстуру деніму», – ділиться деталями nail-майстриня.

Kseniaschnaider показ

Як відбувається творчий процес співпраці дизайнера колекції та nail-спеціаліста? 

«Спочатку ми отримуємо бриф від бренду, де викладена концепція колекції – основні кольори, текстури, естетика. Після цього проводимо креативні сесії з дизайнером і командою стилістів, обговорюємо, як можна найкраще передати ідеї колекції через нейл-дизайн. Важливо врахувати, як нігті виглядатимуть у русі на подіумі, під різним освітленням та в кадрі.

Далі йде тестування різних технік і матеріалів, щоб досягти потрібного ефекту. Кінцевий варіант затверджується перед шоу, і безпосередньо тоді ми вносимо останні правки та «одягаємо» тіпси, як одяг на моделей», – відповідає Вікторія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також