6 порад, як відкоркувати вино без штопора

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ви берете в руки пляшку, щоб розлити вино по келихах, і в цей момент розумієте, що штопору немає. Не біда, сьогодні ми поділимося з вами порадами, як можна відкоркувати вино за допомогою підручних предметів.

Всі ми хоч раз опинялися в ситуації, коли нам не було чим відкрити пляшечку білого сухого, і ми витрачали купу часу на роздуми, як нам її відкоркувати. Ми вирішили заощадити ваш час і підготували для вас мінішпаргалку із шістьма способами, як вийти з такої ситуації.

6 порад, як відкоркувати вино без штопора

Золотий ключик

За допомогою дверного ключика ви можете відкрити будь-яку пляшку. Під 45-градусним кутом вставте ключ у пробку і починайте акуратно прокручувати, поступово витягуючи його на себе. У той момент, коли ви вставлятимете ключ, контролюйте свою силу, оскільки пробка мимохіть може опинитися всередині пляшки.

Гострий ніж

Візьміть довгий ніж із зазубреним лезом і вставте його в пробку. Кругові рухи вштовхуйте його глибше в середину пробки. Коли ваш ніж добре «застрягне», починайте такими ж рухами обережно та повільно її витягувати. Вуаля, пробка вже у вас у руках! Для такого методу знадобиться 5-7 хвилин часу.

6 порад, як відкоркувати вино без штопора

Жіноча туфелька

Виявилося, що і жіноча туфелька прискорить момент, коли ви зможете насолодитися келихом сухого вина, не маючи штопора. Зніміть з себе туфлю і на її підошву поставте пляшку (дно пляшки має стояти на підошві). Потім зробіть пару-трійку постукування каблуком об стіну або підлогу. З кожним ударом пробка поступово виходитиме з шийки. Після того, як вона частково вийде, ви можете витягнути її за допомогою рук, а туфлю знову взути.

6 порад, як відкоркувати вино без штопора

Банний рушник

Візьміть звичайний рушник й обмотайте ним денце пляшки. Починайте легенько бити по її дну рукою або об стіну. Стежте за силою, розбита пляшка вам не потрібна. Через трохи часу, пробка має вискочити. Якщо у вас не вийшло, спробуйте довше або скористайтеся іншим запропонованим методом.

Канцелярські скріпки

Візьміть дві скріпки, розігніть їх, залишивши на кінчику гачок. Вставте отримані скріпки між пробкою та горловиною пляшки. Коли гачки опиняться під пробкою, основи скріпок зав’яжіть між собою і вставте олівець або ручку. Швидким рухом руки дістаньте пробку і швидше насолодіться приємним вечором.

6 порад, як відкоркувати вино без штопора

Запальничка

Візьміть запальничку і піднесіть вогонь до пляшки в місце, де видніється основа пробки. Потримайте вогонь близько 1-2 хвилин, і результат не змусить вас чекати. Пробка сама вилетить, а ви при цьому не докладете до цього величезних зусиль і не витратите багато часу.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також