69 способів завалити Tinder-побачення: потенційний бестселер від українського підприємця

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

69 способів завалити Tinder-побачення: потенційний бестселер від українського підприємця

«Видавництво 21» презентувало книгу «69 невдалих побачень», яка розповідає про способи знайомства в епоху Інтернету і смартфонів. Автор книги Андрій Мероник – український бізнесмен і дослідник, учасник освітньої програми «Школа майбутнього».

На думку Андрія, звичні всім знайомства на вулиці, в кафе або парках вже давно пішли у забуття, а на зміну їм прийшли застосунки для знайомств. Про один із таких застосунків він розповідає у своїй книзі. 

«69 невдалих побачень» є певним довідником на тему Tinder-знайомств, який кидає світло на поведінку чоловіків під час спілкування в Інтернеті. Книга дає відповіді на одвічні й злободенні питання, які часто виникають у дівчат: чому хлопці пишуть, але не запрошують на побачення; як вийти з френд-зони; як спілкуватися з пікаперами; як приймати подарунки так, щоб вам хотіли їх дарувати, і багато інших.

69 способів завалити Tinder-побачення: потенційний бестселер від українського підприємця

Застосунки на кшталт Tinder сам Андрій називає «кльовим, швидким і сучасним» способом знайомства. За його словами, книжку «69 невдалих побачень» він написав не лише, щоб поділитися власними історіями й факапами, а ще й для того, щоб дівчата краще зрозуміли логіку й поведінку чоловіків. 

Ще до виходу книги було розпродано більше третини всього тиражу, й наразі видавництво готує новий наклад. Популярність книга отримала завдяки мережі Instagram, на сторінках якої автор продовжує ділитися власними історіями з побачень у пошуках «своєї людини». Наразі книгу можна замовити на сайті

Андрій Мероник — український підприємець, математик і дослідник, волонтер, учасник освітньої програми «Школа майбутнього». Закінчив Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Є автором кількох наукових статей на тему «Скорингові системи і методи прийняття рішень». Під його авторством видано дві книги: «Золотий Грааль криптовалютного трейдингу» і «69 невдалих побачень».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також