7 правил кохання від Олени Борисової

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

7 правил кохання від Олени Борисової

Олена Борисова, CEO GastroFamily та мати 5 дітей, вважає, що кохання – це найвища цінність у житті людини. На честь Дня закоханих вона поділилася з нами своїми правилами любові.

Любов завжди всередині

7 правил кохання від Олени Борисової

Нам з дитинства говорили про те, що кохання потрібно зустріти чи заслужити. Що хтось нам має його подарувати. Але чим довше я живу, тим більше переконуюсь у тому, що кохання завжди всередині. Це рушійна творча сила, яка є у кожному з нас. Метафоричний внутрішній вогонь. Іноді ми не усвідомлюємо цього, намагаємось заповнити власну темноту світлом інших і не розуміємо, чому нічого не виходить.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олена Борисова (@lena_borysova)

Публикация от Олена Борисова (@lena_borysova)

Я перебуваю в стані любові, незалежно від того, у стосунках я чи ні, добре чи ні справи на роботі тощо. Любов не залежить від проявів зовнішнього світу – це наше ставлення до світу у принципі.

Кохання – рушійна сила, яка набуває різних форм: від захопленості улюбленою справою до ніжності до чоловіка. Вона дається нам при народженні як базове налаштування. І наше завдання в тому, щоб намацати його, виплекати його в собі та поділитися ним зі світом.

Любов до себе – це цінність, а не вада

7 правил кохання від Олени Борисової

Є одна-єдина людина, яка буде з вами від першого до останнього дня. І вона точно заслуговує на любов. Ця людина – ви самі.

То чому нам знову і знову повторюють, що любити себе дивно? Хоча я не зустрічала жодної людини, яка, не люблячи себе, уміла б любити інших. Любити, а не жертвувати собою та маніпулювати.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олена Борисова (@lena_borysova)

Публикация от Олена Борисова (@lena_borysova)

Взаємини із собою – перший крок у побудові у відносинах зі світом.

Полюбити себе – це запалити вогонь, яким можна буде ділитися. Із чоловіком, дітьми, друзями, світом.

Дбати про себе – це означає бути достатньо зрілим, щоб стежити за своїм емоційним ресурсом та відновлювати його до вигоряння та катастрофи.

Думаю, якби всі люди навчилися любити себе, ми жили б у набагато щасливішому світі.

Кохання не ділиться, а множиться

7 правил кохання від Олени Борисової

Кохання – вогонь, а не вода. Намагаєшся його розділити, а виходить лише примножити. Принаймні у мене так. Із дітьми, проектами, мріями. Кожна нова дитина – новий всесвіт, і ще більше кохання у моєму житті. Кожен новий проект – кохання. У кожній новій мрії та цілі – любов. І це головний невичерпний ресурс моєї душі.

Кохання виявляється у дії

7 правил кохання від Олени Борисової

Я не вірю в кохання, яке не підкріплюється діями. Це просто слова, пил замість вогню.

Не можна любити і не дбати, не допомагати, не брати слухавку, не тримати слово, не відповідати.

Любов у парі на духовному рівні – це співчуття, ніжність та причетність.

І якщо перекласти це на мову вчинків, вдасться зробити багато для щастя іншого. Без виставлення рахунку, без очікування подяки, просто тому, що сам цього хочеш.

Кохання – це довіра

7 правил кохання від Олени Борисової

Кохання неможливе без довіри. Базової довіри до себе, партнера та світу. Інакше воно перетвориться на американські гірки, коли від зльоту у хмари до падіння у прірву – секунда.

Любов до чоловіка – це можливість бути собою поряд із ним.

Це прийняття один одного з усіма зморшками та тріщинами, суперсилою та слабкістю.

Кохання – це можливість бути живим поряд із кимось іншим. Наче дивишся у величезне дзеркало і тобі посміхаються з нього.

Кохання – це розумна співпраця

7 правил кохання від Олени Борисової

Я вірю в те, що кохання завжди продуктивне. Вона змінює світ. У коханні народжуються діти, будується будинок, з’являються геніальні ідеї та бізнеси, набувається досвід. Якщо люди кажуть, що вони люблять одне одного, але вони не здатні творити разом, а лише руйнують, це не кохання, а щось інше.

Кохання – це універсальна відповідь

7 правил кохання від Олени Борисової

У будь-якій ситуації, перед будь-яким страхом кохання – це відповідь.

У людини можна забрати все, але якщо у неї є кохання – воно проросте як трава, і людина знайде у собі сили стати на ноги.

Кохання – найдорожчий ресурс і він невичерпний.

Щоразу, коли мені складно, я думаю про те, як багато в мені кохання, з яким я можу поділитися, і скільки людей готові дати мені своє, і я нічого не боюся. Тому що, доки я жива, зі мною є ця добра, мудра, вічна сила.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також