У тому, що таке тверді шампуні для волосся, чим вони кращі за звичайних і чому вам варто на них перейти, ми вже розібралися. Тепер залишилося з’ясувати, на які продукти варто звернути увагу в першу чергу.
«Шампунь-мило для волосся – це тверда форма шампуню, зазвичай зроблена з суміші сирих або рослинних інгредієнтів, таких як олії», – каже перукарка Ейпріл Кайганіч, власниця салону The Curl Whisperer в Остіні, штат Техас, й експертка з догляду за волоссям компанії Puracy. – На відміну від рідких формул, в яких часто зустрічаються сульфати й інші агресивні мийні речовини, твердий шампунь має більш натуральний і безпечний склад, їх роблять з високоякісних, зволожувальних активних компонентів, які дбайливо впливають на волосся і шкіру голови».
Так, до використання брускового шампуню необхідно звикнути, але якщо ви хочете перейти на більш екологічний бік, тоді ці тверді шампуні – те, що вам потрібно. Вони кращі на ринку в 2024 році.
Lush, Coconut Rice Cake Shampoo Bar
Lush прославився своїми бомбочками для ванн і не обійшов стороною територію твердих шампунів. У бренду досить багато варіантів на вибір, але, якщо ви експериментуєте із висвітленням волосся, маєте ламкі, жорсткі, неслухняні пасма або часто «зловживаєте» гарячими укладками, спробуйте їх ароматний «Кокосовий пудинг». Його формула наповнена органічним кокосовим молоком, білим рисом та живильним кокосовим кремом, які разом дарують кожній волосинці кондиціонуюче очищення, максимальне зволоження, пом’якшення та відновлення. Об’єм 55 г, орієнтовна ціна 465 грн.
Davines, Love Shampoo Bar
Якщо вам важливо, щоб, окрім догляду, засіб ще й приємно пахнув, рекомендуємо звернути увагу на твердий шампунь Davines, який має легкий освіжаючий квітковий аромат. Він призначений для розгладження жорсткого та хвилястого волосся. Формула з екстрактом оливи, насичена жирними кислотами, надає еластичність, сяйво та пом’якшує локони. Шампунь забезпечує ретельне й дбайливе очищення, залишаючись при цьому ніжним до шкіри голови. Добре піниться, завдяки чому легко розподіляється по всій довжині. Об’єм 100 г, орієнтовна ціна 767 грн.
Yves Rocher, Le Shampooing Solide
Тверді шампуні від Yves Rocher інтенсивно живлять волосся, наповнють його життєвою силою, надають м’якості та блиску. Ефективна та дбайлива тверда формула очищує пасма та пом’якшує їх, надає пружності, сяяння та шовковистості. Під час використання засіб створює природну легку піну, глибоко очищає, результат – волосся виглядає наповненим силою та блискучим. У лінійці представлено три аромати на вибір: з квітковими маслами, ромашкою та календулою. Об’єм 60 г, орієнтовна ціна 248 грн.
Christophe Robin, Hydrating Shampoo Bar with Aloe Vera
Christophe Robin – бренд, який спирається на натуральні інгредієнти, тому склад цього твердого шампуню абсолютно чистий. Він підходить для будь-якої текстури і типу волосся, зокрема на 100% рослинні компоненти, оскільки алое віра, а також рицинова й кокосова олії для м’якого очищення локонів. У ньому немає ароматів, а це означає, що його можуть використовувати ті, у кого чутлива або схильна до алергічних реакцій шкіра голови. Об’єм 110 г, орієнтовна ціна 900 грн.
The Body Shop, Banana Truly Nourishing Shampoo Bar
Любителям тропічних ароматів сподобається твердий шампунь із запахом банану від The Body Shop. Засіб не містить сульфатів і виготовлений на 93% з інгредієнтів природного походження, включно з банановим пюре. Розроблений для неслухняного волосся, схильного до кучерявості, цей живильний шампунь включає спеціальний комплекс, що затримує вологу. Завдяки цьому пасма залишаються зволоженими, блискучими та гладенькими. Засіб допомагає прибрати пухнастість і запобігає ламкості. Вистачає до 50 використань. Об’єм 60 г, орієнтовна ціна 520 грн.
Love Beauty And Planet, Murumuru Butter & Rose Shampoo Bar
Як зрозуміло з назви, головні інгредієнти цього твердого шампуню для волосся – натуральна олія мурумуру і пелюстки болгарської троянди. Він ультраніжний, пом’якшувальний, не містить сульфатів і, дотримуючись етичної концепції марки, упор на еко зроблено максимально: екологічно чистий склад, переробна упаковка. Підходить для фарбованого волосся, допомагаючи зберегти яскравість кольору. А ще у цього мила для волосся приємний свіжий аромат з квітковими і помірно солодкими нотами. Об’єм 113 г, орієнтовна ціна 452 грн.
HiBar, Maintain Solid Shampoo
Твердий шампунь від HiBar, що містить поверхнево-активні речовини, отримані з кокосової олії, делікатно впливає на шкіру голови і фарбоване волосся. Завдяки характерній формі зі скошеним кінчиком його зручно наносити на корені волосся й утримувати в мокрих руках під час миття. У складі олія ши і спеціальний активний зволожувальний інгредієнт Honeyquat, якому програють звичайний мед і гліцерин. Шампунь насичує локони вологою і надає їм здорового сяйва. Об’єм 90 г, орієнтовна ціна 465 грн.
Shea Moisture, Coconut & Hibiscus Rhassoul Clay Shampoo Bar
Ті, у кого густе, кучеряве і жорстке волосся, часто уникають шампуні в формі мила. Це правильно: багато з них занадто сушать і можуть плутати локони. Але не в цьому випадку. Шампунь з кокосом і гібіскусом для додаткового зволоження спеціально створено для того, щоб ваші локони залишалися м’якими, пружними і повними енергії. До складу також входить марокканська глина рассул, яка видаляє надлишки олій і домішок з поверхні шкіри голови і волосся, а не усуває таку необхідну вологу. Об’єм 128 г, орієнтовна ціна 608 грн.
Meow Meow Tweet, Rosemary Avocado Shampoo Bar
Відома своїми натуральними дезодорантами, марка Meow Meow Tweet також розробила відмінні тверді шампуні. Вони зроблені без продуктів тваринного походження і є веганськими, виготовленими з ретельно відібраних органічних рослинних інгредієнтів й упаковані в картонний папір або скляний контейнер з турботою про природу. Бонус: ви можете використовувати його і для свого тіла. Не кажучи вже про те, що шампунь безпечний для дітей і навіть домашніх тварин. Нам подобається формула з авокадо і розмарином, але є ще більш ароматний варіант – з кокосовим молоком і лавандою. Об’єм 126 г, орієнтовна ціна 570 грн.
Ethique, Damage Control Shampoo Bar
Ethique пропонує одні з кращих твердих шампунів на ринку і проповідує моду на zero waste з моменту свого заснування. Його перше і найпопулярніше мило для волосся Damage Control містить олію какао і кокоса для живлення пошкоджених локонів, олію м’яти перцевої для глибокого очищення і розгладження текстури, олії нима і каранджі для лікування проблем зі шкірою голови, зокрема лупи, а також овес, який додатково заспокоює і бореться з сверблячкою. Один маленький брусок, що уміщається на долоні, еквівалентний трьом пляшкам рідкого шампуню, так що вигоду можете оцінити самі. Об’єм 110 г, орієнтовна ціна 610 грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!