Якщо ви спробуєте використовувати керлер перед вашим хлопцем, він може подумати, що ви намагаєтеся виколоти собі очі якимось середньовічним знаряддям тортур. І ми його не осудимо, бо з боку все виглядає саме так. Але цей девайс для вій − незамінний.
Що таке керлер для вій
Керлер, відомий також як завивач або щипці для завивки вій, невипадково завжди є при собі у професійних візажистів. Ним підкручують вії, щоб досягти ефекту нарощування або лялькових вій. Потім наносять туш переважно на корені, щоб зафіксувати красивий вигин вій: очі візуально здаватимуться більшими, а погляд вийде більш розкритим.
Якщо вас природа нагородила довгими або густими віями, Керлер додасть їм витонченого вигину, а далі можна особливо й не фарбуватися. Навіть без туші погляд буде більш виразним, адже після завивки вії піднімають біля коренів, що й створює той самий вигин, від якого очі здаються ляльковими.
Керлер для вій − це металевий інструмент із двома загнутими під контур очей пластинами та м’якими гумовими підкладками на кожній із них. Коли ви затискаєте між пластин вії, ви фіксуєте їх в такому положенні, надаючи волоскам красивого вигину. Повторимо, з боку це виглядає страхітливо, й у перші кілька разів ви будете боятися використовувати цей девайс. Якщо піднести його занадто близько до війкового краю, то можна або шкіру повіки затиснути, й буде просто боляче, або висмикнути добру частину своїх вій, тому дуже важливо навчитися правильно використовувати щипці для завивки, а також вибирати гаджет.
До речі, крім механічних завивачів, з’явилися електронні гаджети, що виконують ту ж функцію. Але вони діють як плойки, підігріваючи волосок і піднімаючи його біля коріння. Обидва девайси по-своєму гарні, але від термозавивача можуть бути проблеми, тому що теплова обробка руйнує структурний білок, із якого складається волосина. Від декількох застосувань на тиждень, звичайно, ваші вії не розсиплються, й нічого поганого з ними не станеться, але постійно користуватися девайсом не рекомендують.
А ось звичайний механічний керлер при правильному застосуванні не завдає шкоди віям. Наприклад, Кендіс Свейнпол у відеоуроці свого щоденного макіяжу говорить, що користується девайсом понад 10 років кожен раз перед нанесенням туші, й із її віями нічого катастрофічного ніколи не відбувалося.
Як вибрати щипці для завивки вій
Як ми вже сказали, є не тільки механічні, але й електричні. Про принципі дії останніх ми вже розповіли й не будемо повторюватися. Хоча єдиний виняток − дуже товсті, густі й щільні вії, що погано піддаються завивці стандартними керлерами, потребують теплової дії, та без електричного девайса дійсно не обійтися.
Механічні щипці для вій відрізняються в основному довжиною пластин, хоча зараз є й керлери у вигляді ручок, що мають пластикові пластини з силіконовими вставками. Такі завивачі корисні, коли вам потрібно з’єднати між собою натуральні й накладні вії, але такий же «стійкий» вигин, як металеві, вони не дають. Проте вони не зламають штучні вії.
Механічні керлери без гумової вставки коштують дуже дешево, але цей девайс краще не використовувати, бо вставки служать «подушкою безпеки» для ваших вій. Без них щипці будуть ламати, а не завивати волоски, й без втрати вій ви не обійдетеся. Краще інвестуйте в якісний керлер із м’якими гумовими вставками (бажано знімними), він прослужить вам не один рік.
Металеві керлери також розрізняються за довжиною й зігнутостю пластин. І тут вибір залежить від розмірів і форми конкретно ваших очей. Девайси з більш довгими пластинами підійдуть власницям великих очей, керлери з вузькими пластинами − дівчатам із невеликими очима.
Є щипці, довжина пластин яких дорівнює 1/3 довжини очей. Такі ідеально підійдуть, якщо ви не можете визначитись із розміром. Просто доведеться завивати вії трохи довше. До речі, з такими керлерами можна підняти тільки вії у зовнішніх куточках очей, щоб надати їм cat-eye ефекту: форма очей візуально буде здаватися більш витягнутою й мигдалеподібною навіть без макіяжу.
Вибираючи керлер, звертайте увагу на згин пластин: він повинен максимально підходити вашій формі очей.
Як використовувати завивач для вій
- Керлер нагадує за формою манікюрні ножиці, тому брати його в руку потрібно так само. Потім розкрийте пластини й захопіть ними вії. Важливо: щипці не повинні торкатися шкіри повіки, але при цьому подушечки керлеру повинні бути максимально близькими до коренів.
- Коли всі вії опиняться між пластинами щипців, поверніть його так, щоб він повністю повторював дугу повіки.
- Стисніть пластини, закривши щипці. Не потрібно натискати занадто сильно, адже вам потрібно лише завити вії, а не зламати їх. Але й без легкого тиску не обійтися.
- Відкрийте пластини керлеру й поверніть їх під кутом, аби захопити на цей раз вії десь посередині між краями та кінчиками − це надасть гарного вигину. Друге використання керлеру необхідно, щоб вії не стирчали протиприродно вгору, а дійсно були зігнуті.
Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!