«Занадто часте миття волосся, неправильне використання фену чи інших гаджетів, хімічні салонні процедури — усе це завдає шкоди нашому волоссю», — говорить американський hair-майстер Деніел Бауер. Логічно, що час від часу (особливо в міжсезоння, коли всі системи організму ослаблені) навіть ідеальне від природи волосся може ставати примхливим: пересихати, тоншати й посилено випадати.
Деніел Бауер пояснює, що пошкоджену шевелюру можна поділити на дві категорії. Перша — тонкі й слабкі волосинки, які ламаються або випадають навіть від дотику пальців. Зазвичай таке трапляється, коли фолікули (корінці волосин) пошкоджені й не мають сили відновитися самостійно. Друга категорія — зневоднені пасма, які через недостатню кількість вологи стають тьмяними, ламкими і втрачають природний об’єм. І в першому, і у другому випадку ситуацію можна виправити. Головне — діяти комплексно й покладатися на професійні бренди та перевірені методи.
Домашні методи відновлення волосся
Ампули для волосся Aluxi
Відновити пошкоджене волосся в домашніх умовах допоможе продукція іспанської лабораторії з 40-річним досвідом Bioxil Laboratory. Компанія розробляє лікувальні ампули, за допомогою яких можна розв’язати як базові, так і особливі проблеми з волоссям і шкірою голови. Наприклад, засіб Regenador ефективно працює відразу в декількох напрямах: живить і зміцнює волосяний фолікул, відновлює структуру волосся, нормалізує секрецію сальних залоз, стимулює активність коренів волосся й надає красиву форму. Живильні ампули розроблені для збагачення волосся вітамінами й корисними компонентами, а захисні — відновлюють і зміцнюють пошкоджену структуру пасом, забезпечуючи надійний захист від термоприладів, а також роблять локони слухняними й розсипчастими, полегшують розчісування. Якщо підібрати відповідний засіб, то вже за короткий проміжок часу волосся матиме розкішний вигляд. Ампули можна придбати у всіх магазинах Beauty Prof.
Вітаміни для волосся «Біотин-КВ»
Неправильний баланс вітамінів і мінералів в організмі — одна з ключових причин погіршення стану волосся. Щоб відновити пасма, важливо переконатися, що в організм надходить достатня кількість усіх необхідних мікроелементів. Зокрема, по-справжньому безцінним для всіх, хто мріє про природну густоту волосся є біотин — він же вітамін В7. Дослідження показують, що збільшення споживання біотину може поліпшити загальну якість волосся, включаючи густоту і блиск. «Вітамін краси» насичує волосяні цибулини сірою, яка нормалізує роботу сальних залоз, забезпечує еластичність і шовковистість локонам, а також ефективно бореться з себореєю. Крім цього, додатковий прийом біотину призводить до зупинки випадання волосся. Як бонус, біотин поліпшить стан шкіри і зміцнить нігті. Вітчизняний виробник «Київський Вітамінний Завод» виробляє «Біотин-КВ» в оптимально ефективному дозуванні — 5 мг в 1 таблетці, а у виробництві використовується субстанція з Франції.
Салонні методи відновлення волосся
«Щастя для волосся»
Японський преміальний бренд Lebel розробив салонну процедуру, яка повертає силу і здоров’я пошкодженим локонам. Вона передбачає нанесення сироваток, масок і бальзамів, що на молекулярному рівні відновлюють структуру шевелюри. Процедура рекомендується власницям освітлених, пошкоджених, ламких, тонких і тьмяних локонів. Спеціальні засоби, які використовуються фахівцем при проведенні процедури, містять комплекс клітинних мембран СМС, кераміди, ліпіди, 16 видів амінокислот, протеїни кератину, пшениці й шовку. За їхньою допомогою волосся зміцнюється, відновлюється на молекулярному рівні. Рекомендується провести курс з 4–8 процедур із інтервалом у два тижні.
Філлер–терапія
Найпопулярніша процедура для відновлення волосся — філер-терапія від Nashi Argan. Вона дає можливість усього за 60–90 хвилин відновити пошкоджені і тьмяні пасма, наповнити їх корисними речовинами, надати шевелюрі блиску й шовковистості. Ще однією перевагою процедури є те, що вона відмінно допомагає впоратися з ламкістю волосся після фарбування, а також відновлює локони після освітлення, хімічних і термічних ушкоджень. Процедура складається з трьох етапів: перший — масажними рухами на шкіру голови, а також по всій довжині волосся наносять очищающий шампунь. Далі наносять філер, який витримують протягом 15 хвилин. Й останній етап — нанесення молочка з ліфтинг-функцією, яка повертає локонам еластичність і пружність.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!