Чи часто ви замислюєтеся, чим вам фарбують нігті в салоні? Чи важливий для вас бренд і марка лаку, гелю, гель-лаку? Чи вивчаєте ви інформацію на флаконі або основним для вас є недорога вартість процедури? Чи важливе вам здоров’я нігтьової пластини, або важливо, щоб манікюр тримався довше? Редакція Beauty HUB впевнена, що ви хочете зберегти своє здоров’я, тому підготували для вас цей матеріал. Сьогодні ми хочемо розповісти про шкоду дешевих покриттів і гель-лаків, основним імпортером якого в нашу країну є Китай.
Чим небезпечні китайські сурогати?
У складі дешевих покриттів китайського походження багато кислоти, яка глибоко проникає в нігтьові пластини, руйнуючи їх поверхню. Саме за рахунок надлишкового та неконтрольованого вмісту кислоти у формулі гель-лаки тримаються на нігті так, що «зубами НЕ відірвати». Але ще гірше, що такі гель-лаки полімеризуються (висихають) тільки на 85%. Тобто за фактом, ви носите на нігтях рідку кислоту протягом чотирьох тижнів. Адже ніхто не планує занурити нігті в кислоту заради краси, а тим більше тримати їх у ній так довго. А, користуючись дешевими гель-лаками, ми, по суті, так і робимо. Якщо нігтьова пластина від природи досить щільна й не пересушена, то її власниці дуже пощастило: деякий час манікюр неякісними гель-лаками ніяк не буде позначатися на зовнішньому вигляді нігтів. Нігтьова пластина якийсь час не буде відчувати наслідки нанесення кислотних баз. Але лише недовго. Тим, у кого нігтьова пластина пересушена, а ще гірше – пошкоджена при некоректному знятті матеріалу, буде нелегко. У кращому випадку, на вас чекає ще більше пошкодження пластини, в гіршому − привіт, оніхолізисе.
Чим кращі європейські та американські гель-лаки?
Покриття для нігтів, вироблені в ЄС і США безпечні, тому що не містять кислот, або в складі присутня допустима їх кількість, яка не шкодить нігтям і вашому здоров’ю. У країнах ЄС і США діють суворі стандарти якості, яких виробники засобів для манікюру повинні дотримуватися, в іншому випадку, продукція не проходить сертифікацію.
У чому, власне, проблема?
Про шкоду й небезпеку використання неякісних продуктів ми написали вище.
Але одна з найбільших проблем, полягає в тому, що зараз китайський продукт маскується під європейську або американську марку, й ні на жодному з флакончиків таких «брендів» ви не знайдете напис «made in China».
Ми свідомо не називаємо виробництво китайських марок «підробкою», тому що зараз вони не намагаються підробляти імениті бренди. Зараз вони створюють маленькі компанії, які видають себе за європейський або американський продукт, який пройшов сертифікацію. Це і є проблемою як для майстра, так і для споживача. Адже коли на ринок заходить бренд гель-лаків, на якому написано, наприклад, «made in Germany», і цей продукт істотно нижчий у ціні, ніж імениті європейські марки, майстер, довіряючи європейським стандартам якості, вважатиме за краще взяти дешевий гель-лак, тому що він зможе більше заробити або знизити ціну для клієнта, тим самим забезпечивши собі новий приплив клієнтів.
Як навчитися відрізняти європейський / американський продукт від китайського сурогату?
Візьміть у руки флакон із вподобаним гель-лаком і вивчіть його етикетку й вміст.
- Якщо на етикетці відсутня повна адреса виробника – це перший дзвіночок, що перед вами продукт китайського виробника.
- Друга ознака: ви не можете знайти сайт виробника цього гель-лаку. Або ж він є, але сайт ведеться російською мовою, а в представниках там значаються тільки країни колишнього пострадянського простору: Україна, Росія, Білорусь, Казахстан тощо (для просунутих користувачів можна подивитися, де зареєстрований домен даного сайту).
- Вбийте в пошук Google або пошук за хештегом Instagram назва бренду – великі стабільні європейські та американські марки ведуть активні рекламні кампанії, ви зможете знайти багато відгуків, публікацій в пресі, відомих журналах тощо.
- Досліджуйте етикетку гель-лаку. Як правило, на брендовому продукті дуже багато інформації: адреса, сайт, інгредієнти, інструкція з використання, застереження, штрих-код, значки про зберігання й найголовніше – брендові кольорові гелі мають не тільки номер, але й назву кольору. На флакончиках із китайським сурогатом написано мінімум інформації, це для того, щоб використовувати одну й ту ж етикетку на всі кольори. Друкувати для кожного кольору окрему етикетку – нерентабельно. Тому найчастіше ви зустрінете напис на етикетці – «color gel», а колір позначений кольоровим кружечком із номером, приклеєним на кришці.
Розглянемо атрибути оригінального гель-лаку на прикладі нідерландського виробника матеріалів для нігтів Astonishing Nails. Перше, на що варто звернути увагу – це наявність фізичної адреси виробника на території ЄС або США. Це обов’язково має бути зазначено на етикетці. Astonishing родом із нідерландського міста Велдховен, і на етикетці вказано повну адресу компанії. Його ви можете ввести в Google і перевірити на мапі, що за цією адресою дійсно знаходиться б’юті-компанія. Друге, що слід вивчити – це сайт бренду. Звичайно, у кожної б’юті-марки зараз є свій сайт. Але адреса на сайті повинна збігатися з тією, що зазначена на етикетці. Якщо цей бренд нідерландський, то і сайт теж. Заходьте на сайт www.astonishing-nails.com і перевіряйте: в контактах вказано ту саму адресу, що й на флаконі, а також є номер телефону з нідерландським кодом. З сайту перейдіть до соцмережі компанії. У розділі «інформація» на Facebook повинен бути перелік адрес офіційних представників марки в світі. Зазвичай пропонуються адреси офіційних представників бренду в таких країнах, як Німеччина, Франція, Великобританія, Бельгія, Італія, Греція тощо. Третє, на етикетці флакона Astonishing Nails є номер кольору # 099, назва – «Rose Petal» і слово «Gelosophy» написано таким же кольором, як колір гелю всередині. Ця етикетка підходить тільки цьому кольору. Astonishing Nails – компанія зі світовим ім’ям і багатою історією – продає цей колір десятками тисяч пляшечок і тому може собі дозволити надрукувати окрему етикетку.
Будьте уважні! Манікюр повинен бути не тільки красивим, але й безпечним. Від цього безпосередньо залежить здоров’я ваших нігтів.
Вибирайте салони краси, які бережуть свою репутацію та використовують тільки якісні сертифіковані в ЄС / США матеріали. І дайте почитати цей матеріал своєму майстру 😉 І, щоб закінчити на хорошій ноті, розповімо про новинки гель-лаків. Зараз так і хочеться відправитися на гірськолижний курорт, покататися по засніжених схилах, а потім сісти біля вікна, тримаючи чашку гарячого шоколаду зі збитими вершками в руках. Передати затишну морозну атмосферу допоможе нова зимова колекція Gelosophy від нідерландського бренду Astonishing Nails. Колекція отримала назву «Tiroler Snow Trip» і складається з 4 неймовірних відтінків:
- Whipped Cream (збиті вершки);
- Hot Chocolate (гарячий шоколад);
- 90’s Ski Suit (лижний костюм 90-х);
- Blue Slope (блакитний схил).
Гелі з такими назвами якнайкраще передають зимовий настрій. Варто спробувати, адже виробник краще за всіх знає, як зробити якісний продукт для вашого манікюру.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!