Що таке полігель і як він використовується в роботі майстра манікюру

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Полігель у манікюрі – вже не новинка, проте не всі знають, що це. У матеріалі – експертний огляд полігеля.

Будь-який майстер, що крокує в ногу з часом, обов’язково має стежити за новинками індустрії. Сьогодні нові та вдосконалені версії старих продуктів з’являються із завидною регулярністю. Гель-пасти, гель-фарби, гель-лак і полігель – саме з таких засобів.

Іноді досить складно зберегти нігті в ідеальному вигляді і стані, навіть з таким покриттям, як гель-лак. І нарощування не матиме довгострокового результату. Тому появі полігеля зраділи дуже багато майстрів і їх клієнтів.

Полігель – це гібрид гелю й акрилу – вже не новинка в 2019 році, але не всі дівчата знають, що це за засіб, які у нього переваги і недоліки.

Полігель – це чудовий продукт для нігтьового дизайну. Він поєднує в собі всі переваги акрилового нарощування і покриття гель-лаком. Він не має такого їдкого запаху, як акрил, і більш пластичний порівняно з гель-лаками. Це робить його більш стійким і безпечним і для клієнта, і для майстра. Тому нарощування полігелем настільки популярно зараз.

Про свої враження від полігелей з редакцією Beauty HUB поділилася Анна Авраменко, засновниця студії Anna Avramenko studio nails, автор курсу «Френч – досягнення досконалості»™, сертифікований інструктор ТМ Atica, багаторазовий переможець чемпіонатів, тренер команди Anna Avramenko studio nails і «Atica Україна», суддя міжнародного рівня, віце-президент Асоціації б’юті-чемпіонатів (ABC) у напряму нігтьової естетики (Київ).

Анна Авраменко

Нігтьова індустрія розвивається в режимі нон-стоп 24 години на добу. Майстру, якщо він, звичайно, бажає бути затребуваним, просто необхідно стежити за оновленнями в сфері нігтьового бізнесу. На ринку зараз представлено безліч матеріалів. Це гелі різних сумішей, біогелі, гель-лаки, гелі-пластилини, гель-пасти, акрил і багато іншого. Важко уявити, що якихось 5-7 років тому у нас не було такого розмаїття. Найбільш очікуваною новинкою індустрії краси 2018 року став акригель, або полігель. Багато майстрів його вже протестували, але багато досі не відчули всієї краси роботи з цим матеріалом.

Новий формат

Що таке полігель? Назва може варіюватися залежно від виробника, але суть не змінюється. Це інноваційний продукт, свого роду гібрид гелю й акрилу. Формат новий: акригель (полігель, акрил-гель,) представлено не в звичній для нас баночці, а в тюбику. Особисто для мене тюбик – це перевага, хоча на перший погляд може здатися інакше. Так, з тюбика одразу необхідно взяти потрібну кількість, оскільки назад не покласти, проте в нього не потрапляє пил від опілу, тобто матеріал залишається ідеально чистим. Як майстер-універсал, який працює і гелем, й акрилом, я знаю переваги та недоліки цих двох систем. Хочу поділитися своїми висновками про полісистему.

Как работать с полигелем

Огляд продукту

Спочатку наголошу на міцності полігеля. Носиться він прекрасно – погодьтеся, для наших клієнтів це перший за важливістю чинник. Матеріал дуже міцний, цей свій плюс він запозичив у акрилової системи, тому полігель чудово підходить для моделювання нігтів і для дизайну. У відшаруванні нігтів, заповітринах і тріщинах помічений не був. Також він пластичний (це вже від гелю), тому підходить для клієнтів з дуже тонкою нігтьовою пластиною. І я б рекомендувала його для проблемних клієнтів, гризунів нігтів, «вологих» рук. Також продукт чудово підходить для відновлення травмованих нігтів, давніх травм, протезування (і на педикюрі теж), реставрації куточків. Тепер це можливо зробити швидко, доклавши мінімум зусиль, матеріалу і часу.

Наступний важливий бонус: акригель зовсім простий в роботі! Є техніка роботи з ним, не без цього, як і в будь-якій системі. Однак консистенція «пластилін» дозволяє зробити нарощування, корекцію або зміцнення нігтів без перевитрати матеріалу. Акригель потребує мінімуму обпилювання. Звичайно ж, це суттєво економить час майстра. Наприклад, корекцію легко можна скоротити на 30-40 хвилин.

читайте також

Палітра кольорів акригеля

Полігель має широку палітру кольорів.

Прозорий акригель щільний, густий. Така консистенція істотно полегшує роботу й економить час. Можна з упевненістю сказати, що продукт не має аналогів. Економічний, легко пиляється і відрізняється «важким», не летючим пилом. Для роботи ідеально підходить пензлик із натуральним ворсом №4 або №6.

Прозоро-рожевий полімерний продукт підходить для моделювання будь-якого виду, під покриття, інкрустацію, розпис. Прекрасно просихає в лампі до 60 секунд. Підтиск на 30-й секунді забезпечить міцність будь-якій формі й архітектурі. Також підходить для протезування, відновлення кутів, «гризунів». За рахунок того, що має рожевий відтінок, додає нігтю здоровий природний вигляд.

Что такое полигель и как с ним работать

Камуфляж. В системі безліч відтінків камуфляжу: є холодні й теплі, щільні та більш прозорі тони. Це дозволяє майстру підібрати відтінок для будь-якого типу і кольору шкіри. Акригель для камуфляжу прекрасно просихає. Це важливо! Оскільки недосушений матеріал може провокувати алергічні реакції. Консистенція дозволяє працювати в одну краплю, з мінімальним опілом і суттєвою економією матеріалу і часу.

Білий акригель – матеріал для викладення білого френча в техніці «встик». Супербілий колір робить лінію посмішки яскравою і дуже чіткою. Просихає в лампі одним щільним шаром на 100%. Дозволяє працювати в таких техніках, як моделювання без шаблону, апаратна корекція, всі види нарощування. Прекрасно підійде для конкурсних майстрів.

На додаток хочеться сказати, що, звичайно ж, ідеального засобу для манікюру не існує. У будь-якого матеріалу є плюси і мінуси. Важливо пам’ятати: якщо майстер універсальний, він зможе будь-які недоліки матеріалу перетворити на переваги. Пробуйте, нічого не бійтеся, розвивайтеся, скоряйте будь-які системи!

Як правильно зміцнювати нігті полігелем, читайте на онлайн-ресурсі для майстрів манікюру PRO Nails.

Дізнайтеся на Beauty Hub TV все про безпечний манікюр від авторки салону нігтьового сервісу MVK Вікторії Колодій.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також