Що таке ферментотерапія
Ферментотерапія застосовується для вирішення терапевтичних і естетичних проблем у косметології. Ферменти, або ензими, – це біологічні каталізатори, які допомагають очистити поверхню шкіри від відмерлих клітин і забруднень, а також беруть участь у процесі формування колагену і еластину, при цьому допомагають значно поліпшити зовнішній вигляд шкіри за досить короткий час. Таку процедуру рекомендують проводити перед важливими заходами – шкіра після неї має свіжий та оксамитовий вигляд. За допомогою активних інгредієнтів шкіра очищається, поліпшується кровообіг, помітно зменшуються пори, шкіра стає рівнішою і підтягнутою.
Косметика, що містить ферменти, допомагає позбутися пігментних плям, зменшити прояв слідів постакне, поліпшити стан проблемної шкіри і зробити рубці менш помітними. Так, у кабінеті косметолога можна вибрати одну з трьох видів масок, кожна з яких допомагає вирішити свої проблеми. Яку саме з масок варто наносити, підкаже косметолог.
Після застосування ферментних масок клітини шкіри збагачуються вітамінами, мінералами, амінокислотами і протеїнами. Процедура ферментотерапії користується попитом, адже це відмінна альтернатива ін’єкційним процедурам і масажам.
Показаннями для проведення ферментотерапії стануть тьмяний колір обличчя, зневоднення, зморшки, пориста шкіра, зниження еластичності і тонусу, пігментні плями, схильність до набряків, а також порушення чіткості овалу обличчя і сліди втоми. Застосовується ферментотерапія не тільки на обличчі, але і в зоні шиї та декольте, що допомагає освіжити шкіру на цих ділянках і поліпшити її зовнішній вигляд.
Ферментотерапію не можна робити при порушенні цілісності покривів, при наявності хронічних захворювань шкіри, вагітності і при наявності клаустрофобії.
Як проходить процедура
На прийомі у косметолога найперше, що повинен зробити будь-який фахівець – це зібрати анамнез перед проведенням процедури, далі підбирається маска для усунення проблеми, з якою ви хочете розпрощатися. Після цього косметолог очищає шкіру обличчя від надлишків шкірного сала і забруднень. Для більш глибокого очищення і проникнення корисних інгредієнтів шкіра протирається спеціальними тоніком. Після завершення етапу очищення і тонізації на шкіру наноситься ферментна маска. Після декількох хвилин відбувається активна дія маски: шкіра стягується і ніби стискається. Через певний час маска знімається за допомогою спеціальної серветки до цілковитого її видалення зі шкіри. Ферментотерапію рекомендується проводити один раз на 7-10 днів, курсом із 5-10 сеансів, все залежить від того, яку проблему ви хочете вирішити за допомогою процедури і якого ефекту прагнете досягти.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!