Адвент-календар Beauty HUB 2020: епігенетична олія від Meder Beauty Science

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Адвент-календарь Beauty HUB 2020: эпигенетическое масло от Meder Beauty Science

Епігенетична вуаль Vita-Long для омолодження шкіри обличчя від бренду Meder Beauty Science – кращий косметичний засіб року*! Розповідаємо, чому варто звернути на нього увагу.

Олія Vita-Long не має аналогів у жодному іншому бренді та являє собою створену вченими «омолоджувальну мантію» шкіри, яка вже в перші дні після початку використання покращує стан шкіри і повертає їй здоров’я. Шкіра стає більш гладкою, рівною, через кілька днів зменшується розмір пор, виникає стан постійного комфорту. Через кілька тижнів використання зменшується помітність зморшок, помітно поліпшується тонус шкіри, вирівнюється колір обличчя.

Що дозволяє домогтися такого приголомшливого ефекту? По-перше, у складі «Віта-Лонга» – комплекс з 10 органічних олій, який відтворює структуру ліпідного комплексу власної захисної мантії шкіри. Біохімікам вдалося створити майже точну копію себуму здорової шкіри у віці 25-27 років, коли її захисні властивості перебувають на піку. Друга частина активної дії – комплекс з п’яти потужних антиоксидантів, які знешкоджують вільні радикали і зменшують негативні наслідки впливу ультрафіолету і довкілля. І, нарешті, три епігенетично активні інгредієнти – убіхінон, тепренон й екстракт ефемерної клітинної культури водорості вакаме, – які благотворно впливають на експресію «позитивних» генів, що забезпечують синтез структурних речовин і регенерацію шкіри. Вони сповільнюють темп клітинного старіння на 30% і коригують ті ознаки старіння, які вже виникли: зморшки, пігментні плями, зниження тонусу шкіри.

Вартість: упаковка 3 ампули по 7 мл – 2 415 грн; упаковка 7 ампул по 7 мл – 4 830 грн. Придбати можна тут.

*Переможець премії Prix D’Excellence de la Beauté 2020

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також