Адвент-календар Beauty HUB 2021: Joko Blend, парфумовані cкраби для тіла із шимером

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Joko Blend, парфюмированные скрабы для тела с шиммером

Скраб для тіла входить до списку продуктів першої необхідності. А якщо продукт ще й доповнено ніжним шимером і неповторним ароматом, його сміливо можна додавати до новорічного вішлиста.

Наша шкіра вимагає регулярного та дбайливого догляду. І найпростіший спосіб позбутися відмерлих клітин, активувати кровообіг і зробити тіло більш привабливим та здоровим на вигляд — регулярно скрабувати його.

Парфумовані скраби із шимером від Joko Blend — ідеальні засоби для миттєвого покращення зовнішнього вигляду. Бренд розробив два види цього продукту з різними ароматами, відтінками блискіток і активними компонентами.

Скраб-шимер Vanilla Glow містить олії сквалану та кокосу, які допомагають зберегти природну вологу всередині епідермісу, прискорюють загоєння пошкоджених зон, а також чудово живлять та пом’якшують шкіру. Ще одна перевага засобу в тому, що він ​​огортає шкіру золотистим сяйвом і приємним солодким ароматом ванілі.

Скраб-шимер Magic Sparkle допоможе зробити вашу шкіру м’якою та ніжною на дотик завдяки оліям макадамії та “Моной де Таїті”. Зволоження, живлення й тонізація — це все також забезпечить продукт від Joko Blend, так само як і теплий рожевий блиск, і приємний запах з нотами кокосу й рожевого перцю.

Засоби від Joko Blend містять натуральні абразивні частинки з морської солі, які дбайливо відлущують ороговілі клітини, полірують шкіру та роблять її більш пружною. Скраби можна використовувати самостійно, але для того, аби отримати неперевершений результат, бренд рекомендує завершувати процедуру ексфоліації нанесенням їхнього фірмового батеру для тіла.

Замовити продукти можна за посиланням за посиланням.Об’єм продукту Magic Sparkle 380 г, а Vanilla Glow — 390 г. Орієнтовна вартість 398 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також