Адвент-календар Beauty HUB 2021: Matrix, Total Results Miracle Creator

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Matrix, Total Results Miracle Creator

В перший день зими редакція Beauty HUB традиційно з трепетом починає рахувати дні, що залишилися до свят і пропонувати ідеї подарунків рідним або собі. Починаємо адвент-календар з універсального б’юті-продукту 20 в 1, який знадобиться всім і кожному.

Запорука красивої новорічної (і не тільки) укладки — здорові, міцні та зволожені локони з м’яким природним сяйвом. Для того, аби забезпечити такий ефект, використовуйте мультифункційні засоби, які мають у собі живильні, розгладжувальні та захисні компоненти.

Засіб, який миттєво покращить стан локонів, розробив американський бренд Matrix — один із найпопулярніших виробників засобів для волосся як серед професійних перукарів, так і серед аматорів.

Один флакон Total Results Miracle Creator фактично покриває всі потреби в догляді за волоссям. Засіб має 20 корисних властивостей для шкіри голови та волосся і стане надійним помічником як під час щоденної укладки, так і для створення святкового образу.

Matrix, Total Results Miracle Creator

Перш за все, засіб забезпечує ефект незмивного кондиціонера: пом’якшує локони, робить їх більш слухняним та запобігає пошкодженню під час розчісування. Завдяки натуральним компонентам у складі, спрей також глибоко живить та зволожує волосся, вберігаючи їх від ламкості, тьмяного вигляду, сприяє розгладженню кутикули і зменшенню надмірної пористості локонів.

Мультифункційний засіб від Matrix виконує обов’язки термозахисного засобу — він сприяє захисту від пошкоджень внаслідок негативного впливу навколишнього середовища. Відповідно, його можна використовувати перед укладкою феном. Об’єм 190 мл, орієнтовна вартість 345 грн.

Matrix, Total Results Miracle Creator

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також