Адвент-календар Beauty HUB 2021: Skin Tech Pharma Group, лінійка Peel2Glow

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Peel2Glow

Природне здорове сяйво шкіри стане неабиякою окрасою вашого образу у святковий період. Забезпечити його собі можна за допомогою лінійки засобів від професійного іспанського виробника Skin Tech Pharma Group.

Лабораторія бренду Skin Tech Pharma Group розробила особливу лінійку для очищення, живлення та омолодження, врахувавши потреби всіх типів шкіри. Саме тому засоби Peel2Glow використовують мільйони жінок у всьому світі.

Мицелярна вода Peel2Glow – це букет природних екстрактів, які дуже делікатно очищають шкіру, а також зволожувальних та заспокійливих компонентів, таких як календула, пантенол, бісаболол та екстракт кореня імбиру. Змиваючи макіяж цим засобом, ви одразу доглядаєте за шкірою, адже він пришвидшує відновлення пошкоджених зон шкіри, пом’якшує й живить її. До речі, багатий склад дозволяє користуватися міцелярною водою навіть тим, у кого дуже чутлива і пошкоджена шкіра.

 

Peel2Glow

Крем Ultra V призначений для того, аби глибоко зволожувати шкіру, покращувати її еластичність і забезпечувати свіжий і сяючий колір обличчя. Крім того, засіб дарує захист від дії вільних радикалів — ворогів молодості шкіри — і призупиняє вікові зміни.

Peel2Glow

Зірка лінійки Peel2Glow — пілінги, розроблені для професійного використання, а також для комфортного та безпечного застосування в домашніх умовах. Бренд пропонує декілька видів наборів для різних типів шкіри, що складаються з ексфоліатора на основі AHA-кислот (для м’якого відлущування відмерлих клітин) і сироватки (для сяйва шкіри). Редакція радить звернути особливу увагу на набір Purifyer&Skin Bloom.Пілінг м’яко відлущує роговий шар, покращуючи зовнішній вигляд шкіри, а сироватка — миттєво освіжає й робить обличчя помітно здоровішим й сяючим відразу після нанесення.

 

Peel2Glow

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте корисні матеріали від Beauty HUB!

читайте також