Ароматичні свічки для дому: осіння версія

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як приємно приходити додому, знаючи, що в ньому панує чистота, затишок і гармонія. Створити таку атмосферу допоможуть ароматні свічки для дому, які продовжують залишатися лідерами home-деталей.

Щороку ароматні свічки для дому набирають популярність серед естетів, людей творчих професій, а також людей, які створюють атмосферу насолоди і затишку навколо себе. Свічки відіграють велику роль у створенні затишку: їх можна запалити увечері після роботи, під них можна помедитувати або розслабитися в пінній ванні під супровід оранжевого гарячого відблиску. Редакція Beauty HUB пропонує насолодитися осінніми ароматними свічками для дому, які допоможуть налаштуватися на хвилю умиротворення і гармонії з самим собою.

EDG Enzo De Gasperi, Lime & Mint

EDG Enzo De Gasperi, Lime & Mint

Італійська свічка від EDG Enzo De Gasperi, одягнена в скляну посудину чорного кольору з бірюзовою кришкою, створює затишну атмосферу в вашому домі, наповнюючи його бадьорим ароматом лайма і м’яти. Ароматизована свічка в скляному стакані – прекрасний варіант для подарунка, який символізує теплоту почуттів і міцність відносин. Придбати можна в магазині LoraShen. Час горіння близько 28 годин. Обсяг 220 м Орієнтовна ціна 750 грн.

Diptyque, Candle L’Elide

Diptyque, Candle L'Elide

Наповніть дім ароматом за допомогою свічки Diptyque L’Elide, та, яка відбиває зовнішній вигляд і сутність героїчної фауни. Ця свічка, що нагадує відпочинок на грецькому узбережжі і ледачі літні дні, прикрасить будь-яку кімнату солодкими і чуттєвими ароматами. L’Elide містить гіркий апельсин, мускатний горіх, лаванду і сандал, які утворюють п’янку комбінацію, що чудово пахне вдень ​​і вночі. Час горіння близько 60 годин. Об’єм 220 м Орієнтовна ціна 2691 грн.

Gunia, Tisha

Gunia, Свеча Птица Tisha

Відтворити затишну і теплу атмосферу вогнища допоможуть аромат соєвої свічки з натуральними оліями і соєвим воском Tisha. Унікальна гіпоалергенна композиція створена у вигляді птаха – уособлення добра, чуттєвості та свободи. Більш того, свічку можна використовувати як масажну олію. Верхніми нотами аромату є гра бергамота і лимонної шкірки, нотами серця – співзвуччя конопель, що грає на контрасті з кедром, а базовими нотами стали ветивер, темний мускус і бурштин. Час горіння близько 30 годин. Об’єм 160 г. Орієнтовна ціна 1300 грн.

Jo Malone London, Home candle Lavender & Lovage

Jo Malone London, Home candle Lavender & Lovage

Пориньте в глибини землистих ароматних лісів з домашньою свічкою Jo Malone London Home candle Lavender&Lovage. Чарівна суміш яскравих, іскристих ароматів на п’янкому, чуттєвому тлі клацає і тліє, осяваючи кімнату надзвичайно елегантним шлейфом ароматів. Ця розкішна свічка від експерта з парфумерії Jo Malone London – ідеальний подарунок для себе і близьких. Майстерно налитий віск у скляну посудину, накритий сріблястою кришкою, дарує свічці елемент таємничості й загадковості. Досягти затишної та розслабленої атмосфери вдома допомагають анісові нотки садового любистку, пронизаного ароматом запашного розмарину і кмину, які є головними нотами свічки. Час горіння близько 45 годин. Об’єм 200 г. Орієнтовна ціна 1700 грн.

Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540 Candle

Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540 Candle

Створена в результаті співпраці Maison Francis Kurkdjian і Maison Baccarat ароматична свічка Baccarat Rouge 540 поєднує в собі магію природи і легендарну майстерність. Свічка наповнює дім квітковим, амбровим і деревним бризом, який забирає з собою всю міську метушню і тривогу, а залишає в повітрі лише ніжність, легкість і чистоту. Час горіння близько 60 годин. Об’єм 280 г. Орієнтовна ціна 3264 грн.

Malin+Goetz, Otto Candle

Malin+Goetz, Otto Candle

Збуджуйте почуття за допомогою Malin + Goetz Otto Candle – чуттєвої ароматичної свічки, що містить яскраву комбінацію квіткових ароматів і землистого тону, який зберігається протягом декількох годин. Свічка є чудовою сумішшю 20 садових екстрактів, включаючи грейпфрут, кардамон, герань, троянду, дубовий мох і ветивер. Цей динамічний набір верхніх, середніх і нижніх нот ідеально поєднується для створення аромату, приємного для розуму, тіла й душі. Аромат свічки прикрасить будь-яке середовище, а екологічно чиста суміш восків створить повільне і чисте горіння. Час горіння близько 60 годин. Об’єм 260 г. Орієнтовна ціна 1980 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також