Арсен Мірзоян про новий альбом, власні принципи і захоплення

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Арсен Мірзоян про новий альбом, власні принципи і захоплення

Ексклюзивно для читачів Beauty HUB український співак Арсен Мірзоян розповів про найближчі творчі плани, зміни, які вплинули на концертний ринок останнім часом, власні принципи, захоплення і багато іншого.

Арсен, розкажіть, які творчі плани ви хочете реалізувати в 2021 році? Коли очікувати релізи нових пісень і презентацію нового альбому, про який ви згадували?

– У творчих планах якраз робота над новим альбомом. Прямо зараз презентуємо трек «Твій день» – це легка пісня з літнім настроєм. І швидше за все ближче до осені представимо відеороботу на трек «Штучні сонця». Яким синглом будемо зустрічати осінь, ще не вирішили.

Презентація нового альбому запланована на 30 листопада цього року в Палаці «Україна». Це буде ювілейний концерт, присвячений моєму 10-річчю на сцені.

Зовсім скоро ви будете виступати на фестивалі Atlas Weekend. Які враження очікуєте отримати і чим порадуєте слухачів?

– Оскільки це буде сцена «Голосу країни» і я постану перед публікою як випускник шоу, швидше за все прозвучать пісні, обов’язкові до виконання, і одна з композицій, яку я виконував на проекті. Думаю, це буде «Врятуйте наші душі».

Арсен Мірзоян про новий альбом, власні принципи і захоплення

Як, на ваш погляд, змінився концертний ринок останнім часом?

– Сміливо можу заявити: ми занапастили рокіндустрію. Зрозуміло, що на Atlas Weekend ми побачимо яскравих представників цієї естетики, але на ринку ситуація дуже дозована. Фактично весь ринок – це попмузика. Пригадується мультфільм «Тролі». Попмузика з танцюючими артистами – це у нас dance, попмузика з гітарами – це у нас rock і попмузика з феєрверками – це сам pop.

На ринку переважають колаборації, або іншими словами – на манежі всі ті ж самі. Корпоративна етика, якщо можна так висловитися. Спостерігаємо дуже сильний вплив російського порталу TopHit і продовжуємо втрачати культуру як самоідентифікацію.

Розкажіть, з якими складнощами стикається сучасний артист на даний момент?

– На даний момент головна складність – це карантин і ризики, пов’язані з ним. Фінансові вкладення для старту нових імен взагалі не відбиваються. Гра в довгу з одним невідомим – локдауном.

Арсен Мірзоян про новий альбом, власні принципи і захоплення

Яким власним принципам ніколи не зраджуєте в роботі?

– Принципу гри на ринку за своїми правилами, а не за правилами ринку. Не треба шукати гармонію – ми народилися уже в гармонії з цим світом. Ніякі правила не можуть вплинути на високоякісний продукт. Тому, якщо вирішив стати нішевим продуктом, ні за яких обставин не лізь у ринок ширвжитку.

У вас за плечима роки музичної кар’єри. Чи бували у вас творчі кризи? Якщо так, як з ними справлялися?

– Ось криза – це і є ілюзія, реакція на ринок ширвжитку. Але потрапляючи на полицю з цим продуктом, раптом розумієш – це не твоя полиця і не твій магазин взагалі. Твій покупець не буде шукати нішевий продукт на цих полицях. І коли у тебе на рік більше сотні концертів, коли ти бачиш перед собою повний зал Палацу «Україна», раптом розумієш, що в чомусь маєш рацію, а криза – це ти, як товар, на полицях не того магазину.

А яку музику любите слухати ви?

– Зараз більше слухаю рокмузику. Зовсім занудьгував за смачними гітарними рифами і розщепленим вокалом. Деякі треки нагадують мені ковальський цех. (Посміхається.) І, безумовно, люблю глибокі тексти, що нині рідкість.

Арсен Мірзоян про новий альбом, власні принципи і захоплення

А що читаєте? Назвіть книги з недавно прочитаних, які хотілося б порекомендувати іншим.

– Зараз читаю Віктора Пелевіна і Олександра Вдовиченка «72 записки комбата», їх і рекомендую.

Плавання, волейбол, сноубординг здається, ви обожнюєте займатися спортом! Які захоплення в числі ваших найулюбленіших?

– Волейбол завжди обожнював. Під час карантину почав бігати і вже відчув у смак. Ще люблю фрідайвінг, але поки нижче позначки 20 не поринав.

Як плануєте провести це літо з сім’єю? Можливо, хочете відвідати якісь країни і міста?

– Традиційно поїдемо в Карпати. Обіцяв старшому показати Прип’ять і Тендру. У планах й інші країни, але не будемо загадувати.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також