Atlas Weekend Bukovel: Музичний фестиваль відбудеться у самому серці Карпат

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зовсім скоро у мальовничих Карпатах відбудеться наймасштабніший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Weekend.

Найбільший гірськолижний курорт України “Буковель” та наймасштабніший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Weekend об’єднуються, щоб створити серію нових літніх заходів у самому серці Карпат. Цього літа Atlas Weekend влаштовує музичну платформу з великою концертною зоною, найкращими українськими артистами та звуком, посиленою гірською акустикою посеред мальовничих гір.

«Після нашого зимового експіріенсу з Atlas Weekend Bar & Apres Ski ми отримали багато позитивних відгуків та побажань розкачати “Буковель” ще й влітку. Ви хотіли – і ми зробили. Залюбки підтримуємо український туризм, адже тепер він ще й музичний», Дмитро Сидоренко, засновник та генеральний директор Atlas Weekend

Atlas Weekend Bukovel 5 дводенних фестивалів, на яких виступатимуть найвідоміші українські артисти. На подіях також буде встановлено різноманітні зони для відпочинку, пропонуватимуться розваги, а також їжа та випивка на фудкортах і в барах. 

Перший фестиваль Atlas Weekend Bukovel відбудеться вже 19-20 червня. 19 числа на сцені з’являться такі гурти, як  “Ляпіс 98”, “Друга ріка”, Kozak System та Karna. Також для гостей співатимуть та розважатимуть публіку “Без Обмежень”, “Жадан та Собаки”, “Скрябін” та “Фіолет”.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також