Аугментація губ: новий погляд на звичне «підколювання»

Процедура збільшення і корекції форми губ останнім часом почала обростати несприятливими міфами. Але насправді все не так страшно, навіть зовсім навпаки. Розбираємося, що таке аугментація губ і який ефект вона дає.

Аугментація губ – це процедура косметичної корекції зовнішнього вигляду губ за допомогою філерів. Раніше ця процедура розцінювалася тільки як інструмент для збільшення об’єму губ, і наважувались на неї ті, хто намагався зробити собі «інстаграмний» зовнішній вигляд. Але часи змінилися: вчені вдосконалили склад і форму філерів, а лікарі відточили майстерність.

Сьогодні філерами виступають спеціальні суміші на основі гіалуронової кислоти. Завдяки тому, що ця речовина присутня в клітинах нашого організму, філери не відторгаються організмом і не викликають алергічних реакцій, якщо, звичайно, мова йде про якісний препарат і досвідченого майстра, який проводить процедуру. За рахунок цього процедуру можна розглядати не тільки як інструмент для збільшення губ, але і проводити для поліпшення стану губ в цілому.

Який ефект дає аугментація, крім збільшення губ

Гіалуронова кислота є найважливішим будівельним матеріалом клітин шкіри, оскільки вона відповідає за наповнення і збереження вологи в тканинах. Недостатня кількість гіалуронової кислоти сприяє втраті вологи з клітин, робить шкіру млявою, провокує втрату пружності, здорового кольору, також викликає лущення. Саме з такими проблемами губ зустрічаються більшість дівчат, особливо в періоди міжсезоння, зміни клімату. Так відбувається тому, що шкіра губ дуже чутлива і страждає від втрати вологи при найменшому дискомфорті.

Процедура аугментації за рахунок великої кількості гіалуронової кислоти в складі наповнює губи вологою, живить і дає резервний запас поживних речовин для підтримки їх в хорошому стані. До речі, саме через це і збільшується об’єм губ. Тому на час дії філерів, 6-10 місяців, губи будуть виглядати більш здоровими і насиченими. Також можна буде не настільки часто, як зазвичай, користуватися бальзамами, оскільки зволоження клітини будуть брати з філерів.

За рахунок тієї ж гіалуронової кислоти в складі філерів аугментацію можна розцінювати як омолоджувальну процедуру. Вміст гіалуронової кислоти в клітинах шкіри значно зменшується з віком, і саме це призводить до зневоднення, втрати форми і чіткого контуру губ і появи зморщок в області губ. Отже, ін’єкції в губи можуть з легкістю відібрати у вас кілька років за рахунок того, що вони розгладжують зморшки, повертають колишній контур і форму губ.

Аугментация губ: новый взгляд на привычное “подкалывание”

Як ми бачимо, процедура аугментації варта нашої уваги. І основна її перевага в тому, що ефект ін’єкцій не вічний. У разі, якщо вам перестали подобатися підколоти губи, варто звернутися до лікаря, він введе в них спеціальний препарат, який розсмоктує філери, і форма губ відновиться без будь-яких наслідків.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також