B-Hub music: Луї Армстронг

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

B-Hub music: Луї Армстронг

Редакція Beauty HUB представляє постійну рубрику B-Hub music, в якій ділиться найбільш і життєстверджувальними, новими і старими, сумними і веселими треками для натхнення. Сьогодні на честь Дня народження великого джазового музиканта Луї Армстронга згадуємо його кращі композиції!

Луї Армстронг – справжня загадка! Попри те, що офіційною датою народження музиканта прийнято вважати 4 серпня 1901 року, сам він не знає, коли саме народився. Життя великого «короля джазу» не завжди було таким життєрадісним, яким ми можемо бачити його з екранів стареньких чорно-білих шоу. Дитинство пройшло в повній убогості, оскільки батько пішов з сім’ї, а мати не володіла жодним ремеслом.

Маленькому Луї довелося заробляти самому на прожиток ще з молодших класів: продавець, розношувач газет, вантажник в районі вулиці «червоних ліхтарів». І ось якби не останнє, навряд чи в музичній індустрії виникло ім’я Луї Армстронга. Саме на вулиці «червоних ліхтарів», де розташовувалася велика кількість барів і ресторанів, він зустрів безліч музикантів і закохався в музику. Дивовижний факт: в 7 років маленький Луї прийшов працювати в будинок євреїв, сім’я так прониклась  хлопчиком, що опікувала його, як рідного сина. За це музикант був їм вдячний до самої смерті, а в пам’ять про них носив на шиї Зірку Давида.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Louis Armstrong (@louisarmstrongofficial)

Уже в 11 років юнак кинув школу і почав вчитися грі на трубі, яку освоїв досить швидко, просто повторюючи на слух будь-яку мелодію, яку чує. Так він із двома своїми друзями став виступати на вулицях. У 13 років хлопчикові потрапив на очі пістолет вітчима, і він вирішив постріляти, за що потрапив до виправної школи, але це стало відправною точкою Луї як музиканта. Там він виступав в ансамблі, з яким проїхав практично всі заклади міста і навіть побував у круїзі. За ці роки Луї багато чого навчився у старших колег, а також зміг звернути на себе увагу публіки. Тут почалося нове життя майбутнього великого музиканта!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Louis Armstrong (@louisarmstrongofficial)

Після себе Армстронг залишив понад 40 музичних альбомів! Але найголовніше, він революціонер у музичній індустрії, який визначив, що таке джаз і як він має звучати! Якось Луї запитали, що таке джаз, і він відповів: «Якщо ви питаєте, то вам цього ніколи не зрозуміти». Шлях був нелегким, адже не можна забувати про те, що в ХХ столітті панував жорсткий расизм і пробитися у вищий світ було дуже непросто. Але воно того варте, правда? У наш час вже неможливо уявити джаз без Луї Армстронга.

«Музиканти не виходять на пенсію; вони закінчуються, коли в них зникає музика», – говорив Армстронг. І в ньому музика звучала до останнього подиху.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Louis Armstrong (@louisarmstrongofficial)

Редакція Beauty Hub зібрала ТОП-15 композицій Луї Армстронга. Як говорив сам Луї: «Є два види музики: погана і хороша. Я граю хорошу». Давайте ж разом отримаємо задоволення приголомшливим джазовим плей-листом!

Louis Armstrong & Duke Ellington – In A Mellow Tone (on The Ed Sullivan Show)

Louis Armstrong – What a wonderful world

Ella Fitzgerald & Louis Armstrong – Summertime

Louis Armstrong – All Of Me

Louis Armstrong – Hello Dolly

Louis Armstrong – Blueberry Hill

Louis Armstrong – Beautiful Dreamer

Louis Armstrong – Go Down, Moses

Louis Armstrong – When The Saints Go Marching In

Louis Armstrong & His Savoy Ballroom Five – St. James Infirmary

Louis Armstrong, The Commanders – ‘Zat You, Santa Claus?

Louis Armstrong – Mack the Knife

Louis Armstrong – Now You Has Jazz (on The Ed Sullivan Show)

Louis Armstrong – When You’re Smiling

Louis Armstrong – La vie en rose

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також