Barleben: про творчість, підготовку до фіналу нацвідбору на «Євробачення» та свободу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Barleben

Barleben – один із восьми фіналістів національного відбору на «Євробачення» 2022 року, з яким редакція Beauty HUB змогла познайомитися ближче.

Під власним прізвищем вже 12 лютого на сцені буде виступати Олександр Барлебен, сольний проєкт якого існує біля чотирьох років. Про творчість, плани на майбутнє, відбір на «Євробачення» 2022 року, хобі та способи зняти напругу в стресовий час – читайте в матеріалі.

Олександре, розкажіть, як довго ви у музичній сфері і як до неї потрапили?

В музичній сфері я останні три роки, але, озираючись назад, здається, що ціле життя. Відкрились ці двері в грудні 2018 року з релізом першої пісні «Сенс мого життя» та співпрацею з компанію Live Music – саме з цього моменту і починаємо відлік.

Barleben

Наскільки нам відомо, ви – колишній військовий. Бажання співати у вас з’явилося  у дитинстві чи у дорослому віці?

Думаю, що дитячі мрії та дорослі відрізняються готовністю їх реалізовувати й перетворювати на цілі. В моєму випадку дитяче бажання співати трансформувалось у дорослу мрію про сцену і пісні, що мають значення і мають бути почутими.

Як народився проєкт Barleben?

Проєкт народився з величезної віри в талант, місію і готовність пройти разом нелегкий шлях артиста з Оленою Якушкіною (компанія Live Music) та моєї цілеспрямованості. Все почалось із прийняття рішення зі стилю музики. Надалі життя проєкту проявлялось у перших піснях, відео і концертах.

Barleben

Ви створюєте музику у жанрі соул. Чому вибрали саме його? У яких жанрах, можливо, ви ще хотіли б спробувати себе?

Мені дуже імпонує душевність цього стилю, характерне звучання і можливість загортати в нього сенс, глибину й емоції. Саме в цьому стилі я можу бути собою і рости разом із піснями, що народжуються в проєкті. Крім того, я люблю джаз і все, що бере корені з нього, мені резонує, і тому соул – це потрапляння в саме серце.

У майбутньому придивлятимемось ще до окремих напрямів року та джаз-фанку. У цьому точно немає обмежень, головне, щоб це було відверто і гармонійно.

Які професійні плани та цілі ставите перед собою на найближчий рік?

Головна ціль на цей рік – стати ближчими до нашого слухача.

Звісно, що зараз ми у фокусі підготовки до національного відбору, але не забуваємо і про плани на майбутнє: 22 травня відбудеться концерт «Найкращі пісні Миколи Мозгового», в якому ми візьмемо участь. Дуже особлива для мене історія переосмислення золотих хітів у 75-ту річницю з дня народження Маестро.

Влітку ми презентуємо дебютний альбом «Почуй мої слова», над яким паралельно працюємо. В планах його презентація у форматі концерту, а також участь у декількох найбільших фестивалях країни. Слідкуйте за нашими соцмережами та анонсами.

Barleben

Чому вирішили спробувати сили у національному відборі на «Євробачення»? З якими думками надсилали заявку?

Спочатку була написана пісня, а далі вже було прийняте рішення відправити її на національний відбір на «Євробачення». Її меседж має почути країна і світ, це дуже актуально в реаліях сьогодення.

Саме з такими думками надсилали заявку, і тепер маємо можливість озвучити цей меседж на весь світ.

Що ви відчули, коли дізналися, що ви проходите у фінал?

Звісно ж, що ми були щасливі. Це можливість співати та розповідати про те, що вважаєш важливим і актуальним для сучасного світу. Водночас для нас це відповідальність, яку ми відчуваємо перед нашим глядачем.

Barleben

Для підбору ви підготували ліричну композицію Hear My Words. Про що вона і який сенс собою несе?

Наша пісня – це важливі слова, що мають бути почутими саме зараз. В часи страху та ненависті, напруги та агресії, нам вкрай необхідно відчувати любов, заповнити нею свою душу й згадати, як це любити себе, інших, свою справу та країну.

В епоху постійних змін лише любов є константою, і тільки вона здатна зцілити ваше серце.

Як готуєтеся до фіналу? І як знімаєте напругу?

Ми розділили нашу підготовку на декілька напрямків та плануємо свій час дуже ретельно. План дій: встигнути все. Тому робота над фінальною версією пісні, репетиції, постановка і ще з десяток важливих процесів відбуваються щодня 24/7. Не без стресу, звісно ж. Допомагає щоденна йога, медитації та здоровий сон, але з останнім є нюанси. (Усміхається).

Barleben

Чим ще любите займатися, окрім музики?

Обожнюю фільми, виділяю час на книжки, театр, виставки й, обов’язково, на спорт.

Що для вас означає свобода у творчості та в житті?

Свобода для мене – це стан внутрішньої гармонії, можливість робити вибір або утриматись від нього, мати свою думку і залишити за іншими право на абсолютно іншу. Це прояв почуттів, повага і пошук забутих сенсів. Це відповідальність за себе, своє оточення і країну.  І зараз всім цим пронизане і моє життя, і творчість.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також