Beauty HUB Brunch: новий формат зустрічей для б’юті-майстрів

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Beauty HUB Brunch: новий формат зустрічей для б’юті-майстрів

Професійна платформа для фахівців індустрії краси Beauty HUB спільно з компанією Estet запускають новий регулярний проєкт – Beauty HUB Brunch, призначений для б’юті-майстрів й організаторів beauty & health заходів. Розповідаємо все, що потрібно знати.

Нам у редакції Beauty HUB знайомо, як буває складно знайти свого фахівця в б’юті-сфері – будь це косметолог, перукар-колорист або майстер з манікюру. Але одне ми знаємо напевно: своє здоров’я і красу важливо довіряти виключно професіоналам. Тим, хто постійно вдосконалює власне мистецтво робити людей гарними: підвищує кваліфікацію, проходить додаткове навчання і безперервно займається самоосвітою, щоб відповідати рівню динамічно змінюваних тенденцій, бути кращими і навіть кращими за кращих!

Саме тому всім причетним до beauty-сфери не варто упускати можливість відвідувати профільні заходи, що дозволяють намацати ті самі нові точки зростання і знайти шляхи реалізації для вже наявних ідей. Це і стало основною ідеєю для творців проєкту Beauty HUB Brunch.

Що таке Beauty HUB Brunch?

Beauty HUB Brunch – це новий формат щомісячних зустрічей учасників «Лабораторії Beauty HUB» (візажистів, перукарів, nail-майстрів, косметологів тощо), який поєднує в собі нетворкінг із «колегами за цехом», а також нові знайомства і спілкування з запрошеними експертами в галузі сервісу, менеджменту, маркетингу, продажів й іншими фахівцями, зокрема юристами, психологами тощо.

В межах кожного бізнес-бранча учасники зможуть обговорити нагальні питання і проблеми, пов’язані з б’юті-індустрією, вислухати поради і поділитися особистим досвідом, отримати нові інсайти й ідеї для подальшого розвитку свого бізнесу в ці непрості часи.

Зустрічі тривалістю 2-2,5 години проходитимуть в атмосферному столичному коворкінгу LobanovSKY на 26 поверсі з прекрасним видом на місто. А надалі – й онлайн з будь-якого місця, де б ви не перебували.

Перший бранч на тему «Welcome to the club! Клієнт-сервіс. Продажі. Менеджмент» відбудеться вже 18 травня. Детальніше про програму заходу, експертів та умови участі читайте на Afisha Beauty HUB.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також