Безпечне місце: де біженцям з України дають безплатний притулок

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Безпечне місце: де біженцям з України дають безплатний притулок

Поки українські воїни обороняють нашу державу, їхні матері, дружини й діти вирушають якомога далі від свисту куль, щоби зберегти свої життя. Багато країн світу й сервіси дають можливість поселитися за кордоном безплатно.

Після вторгнення Росії в Україну, з нашої країни виїхало вже майже півмільйона людей. Здебільшого жінки з дітьми, дівчата при надії, літні люди і всі, хто фізично не може стати на захист нашої держави, шукають притулку в безпечних місцях.

Лідери всіх країн Європи сходяться на думці, що кожен, хто тікає від війни, заслуговує на гідну допомогу згідно з міжнародним правом. Зокрема, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Європейський Союз створює інфраструктуру для прийому біженців у Молдові, Румунії, Польщі та Словаччині — одразу біля кордонів з Україною.

Надають безплатну допомогу і приватні організації. Наприклад, Airbnb — онлайн-сервіс із розміщення, пошуку та короткострокової оренди житла по всьому світі, офіційно заявив, що безкоштовного надаватиме житло людям, які вимушено покидають Україну.

«Airbnb.org ведуть перемовини з власниками помешкань, які розміщають оголошення про оренду на нашому сайті, з проханням безкоштовно розмістити біженців з України. Ми плануємо знайти тимчасове житло до 100 000 людей», — написав у Twitter виконавчий директор Браян Ческі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Airbnb (@airbnb)

Уже понад 8 років завдяки програмі Open Homes компанія Airbnb допомагає людям, які опинилися в кризовій ситуації, але зараз всю увагу сфокусували на українцях. Керівники Airbnb.org, також уже розіслали листи лідерам Польщі, Румунії, Німеччини й Угорщини з проханням знайти тимчасові домівки для людей, які вимушено покидають Україну.

Керівники Airbnb закликають людей, які не можуть прихистити біженців, жертвувати кошти на їхній благодійний рахунок. Вони запевняють, що за зібрані кошти підуть на те, щоби забезпечити житло всім, хто тимчасово покинув нашу державу.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також