Більше не шатенка: Сальма Хайєк кардинально змінила імідж

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Більше не шатенка: Сальма Хайєк кардинально змінила імідж

55-річна Сальма Хайєк знову перевершила саму себе – актриса коротко підстриглася і змінила колір волосся. Новою зачіскою зірка похвалилася в Instagram. Що спричинило такі кардинальні зміни – розповідаємо в матеріалі.

Слідом за Леді Гагою, яка кардинально змінила імідж заради зйомок у найочікуванішій кінострічці цієї осені House of Gucci, на не менш радикальні б’юті-зміни наважилася її колега за фільмом Сальма Хайєк. Знаменитість змінила своє фірмове довге каштанове волосся на бордове і зробила більш коротку стрижку – тепер вона власниця модного каре до плечей.

Все заради ролі у вищезгаданому «Дому Гуччі», де Хайєк зіграла одну з головних героїнь. Їй дісталася роль Піни – близької подруги Патриції Реджані, роль якої виконує Гага.

В оновленому образі зірка постала перед шанувальниками на постері до фільму, яким вона поділилася на своїй Instagram-сторінці.

Більше не шатенка: Сальма Хайєк кардинально змінила імідж

«Сімейні секрети ніколи не вічні. Запитайте Піну – ворожку та подругу Патриції», – підписала знімок Сальма.

Нагадаємо, українську прем’єру фільму «Дім Гуччі», в основу сюжету якого лягла реальна історія вбивства глави легендарного модного дому Мауріціо Гуччі на замовлення його дружини, заплановано на 25 листопада 2021 року.

А поки ми з нетерпінням чекаємо на вихід стрічки, пропонуємо подивитися офіційний трейлер і постери до фільму з виконавцями інших головних ролей.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також