Біофіксація: все про довготривалу укладку брів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ані зразково-показові стрілки, ані яскрава помада не допоможуть, якщо брови не в порядку. Але Beauty HUB знає, як домогтися ідеальної форми брів за формою обличчя надовго. Спойлер: ми говоримо про процедуру біофіксації.

Завдяки тому, що в моді зараз натуральність і тренд на soap brows («мильні» брови), процедура довготривалої укладки брів, або біофіксації, зараз є однією з найпопулярніших. Вона вирішує проблему асиметрії та неправильної форми. Тому біофіксація буде особливо корисна тим, кого природа нагородила густими і неслухняними бровами, які не піддаються укладання стандартними гелями-фіксаторами і воском.

Сама процедура триває не більше 30 хвилин і здійснюється за допомогою спеціальних розчинів. Вони є гіпоалергенними, тому біофіксація є абсолютно безпечною і безболісною процедурою. Зазвичай склади для укладання брів містять компоненти для фіксації, які обволікають волоски, роблять їх м’якими і слухняними. Після завершення роботи майстра ви отримаєте ідеально укладені брови без ефекту склеєних волосків. Наступного ранку бровам можна буде надати абсолютно будь-якої форми.

Більш докладно про біофіксацію, або довготривалу укладку брів, розповідає Полуянова Олена, засновниця Girls Dream Service.

– Біофіксація брів – це порятунок для неслухняних жорстких волосків. Майстер завдає їм потрібний напрямок і фіксує їх. Процедура проводиться за допомогою Thuya – іспанські засоби з суворою сертифікацією і дозволом Євросоюзу. Після біофіксації брови будуть стояти так, як ви їх укладете вранці. Оскільки ми любимо не тільки слухати коментарі професіоналів цього бренду щодо цього beauty-продукту, але і любимо все відчувати на практиці, можу сказати, що за два роки використання цих складів негативних відгуків не спостерігалося.

Процедура складається з трьох етапів:

  • перший етап – відкриття лусочок;
  • другий етап – фіксація брів у потрібному положенні;
  • третій етап – насичення волосків необхідними мікроелементами. Це робиться спеціальним засобом, який складається з семи олій.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Уникальные Техники ПМ и НР (@girlsdreamservice)

– Як довго триває результат?

– Результат тримається в середньому до місяця, хоча все залежить від росту своїх волосків: у когось три тижні, у когось – два місяці.

– Як доглядати за бровами після біофіксації?

– Дуже важливо звернути на це увагу. Процедура довгострокової укладки робить ваші волоски слухняними, тому те, як вони будуть розташовані сьогодні, завдаєте ви з ранку. Вранці необхідно умити їх водою, зачесати і потім нанести гель-фіксатор для брів, щоб ефект протримався цілу добу!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Sarah Brown (@sarahbrownphoto)

– Які є протипоказання щодо довготривалої укладки брів?

– Існують протипоказання до цієї процедури, якщо брова пошкоджена після освітлення.

У цій процедурі дуже важливий професіоналізм і відповідальність майстра. Необхідно визначити за волосинкою, скільки за часом необхідно тримати склад. Це задача ще та, тому що наслідки можуть бути сумними. Якщо перестаратися, брова, навпаки, стане неслухняною і кучерявою. Тому дуже важливо вибирати перевірені салони краси з ім’ям і хорошими відгуками.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також