Благодійність прикрашає: важлива кампанія від Mary Kay

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Благодійність прикрашає: важлива кампанія від Mary Kay

Косметичний бренд Mary Kay запустив ексклюзивну декоративну новинку на підтримку благодійного проєкту, що допомогає жінкам, які зіткнулися з раком грудей. Деталі – в матеріалі.

Рак молочної залози (РМЗ) – найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. У 2020 році понад 14500 українкам було діагностовано РМЗ. Щодня 41 жінка дізнається про те, що хвора на рак молочної залози.

Вже понад 17 років благодійний проєкт «Рожевий змінює життя» від Mary Kay підтримує жінок, які зіткнулися з цим діагнозом. В межах ініціативи українське відділення бренду пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, безкоштовно пройти програму реабілітації. Щороку Mary Kay запускає спеціальну продукцію, частина коштів від продажу якої спрямована на фінансування програми реабілітації.

За підтримки Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в межах програми реабілітації жінки проходять комплекс відновлювальних процедур, отримують консультації провідних фахівців, спілкуються з психологами та іншими жінками, яких спіткав цей діагноз. Програма допомагає відновити не лише фізичний, а й психологічний стан. За час існування програми на реабілітацію для українських жінок переказано вже понад 5 мільйонів гривень.

Проєкт «Рожевий змінює життя» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay. У 2021 році помічниками добра стануть 2 ексклюзивні відтінки блиску для губ Mary Kay Unlimited.

Благодійність прикрашає: важлива кампанія від Mary Kay
Благодійність прикрашає: важлива кампанія від Mary Kay

35 гривень від продажу кожного з цих блисків для губ переказуються на підтримку програми реабілітації жінок, що зіткнулися з раком грудей.

В акції беруть участь блиски у відтінках «Впевнений Рожевий» (Pink) з вишуканим кремовим фінішем та «Лілова надія» (Lilac) з грайливим шимером. 

Додаткові переваги блиску:

 • не липкий;
 • легко і зручно наноситься на губи;
 • містить вітаміни С і Е;
 • не спричиняє поздразнень та алергічної реакції.

Підтримати ініціативу та придбати благодійні блиски можна вже з 1 травня до 31 грудня 2021 року через б’юті-експертку Mary Kay або на сайті marykay.ua.

Приєднуйтеся до рожевого руху добра! 

Придбайте вподобаний відтінок та подаруйте частинку любові тим, хто цього потребує.

Пам’ятайте: 9 з 10 ущільнень є доброякісними або фізіологічними. На ранніх стадіях РМЗ виявляється у 73% жінок. Не нехтуйте своїм здоров’ям. Регулярний самоогляд та щорічне відвідування мамолога допоможуть попередити хворобу.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також