Боббі Браун запускає власну лінію декоративної косметики

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Через чотири роки після того, як візажист пішла з однойменного бренду, вона стала підприємцем і представляє нову лінію декоративної косметики Jones Road. Про те, чим наповнена колекція, розповідає редакція Beauty HUB.

Через чотири роки після після того, як візажист пішла з Bobbi Brown Cosmetics, Браун знову вирішила запустити ще одну лінійку. Jones Road – це ретельно відредагована лінійка основних продуктів для макіяжу, зроблених із чистих інгредієнтів, і призначена для будь-якого віку, типу і відтінку шкіри.

Колекція відображає нову некорпоративну еру в професійному житті Браун і фундаментальні зміни, які вона помітила в тому, що жінки частіше стали наносити макіяж у повсякденному житті.

bobbi-brown

За словами Браун, шлях до запуску нової лінії косметики був звивистим. Лінійка з’явилася після напружених чотирьох років, протягом яких вона отримала сертифікат дієтолога в Інституті інтеграційного харчування, запустила оздоровчий бренд Evolution 18 і разом із чоловіком спроектувала готель The George в Монклер. Виходячи з її слів, Боббі поступово поверталася до мистецтва макіяжу – працювала над фотосесіями, потім займалася наставництвом молодих засновників, а потім зняла відео майстер-класу з мейкапу.

«Я ніколи не думала, що повернуся у косметичну промисловість, але зрозуміла, як сильно мені подобається бути візажистом. Найбільше мені подобається вчити людей фарбуватися», – сказала Браун.

Колекція запускається з шістьма одиницями, включаючи головний продукт Браун, Miracle Balm, вартістю 38 доларів, «суперпродукт», що відбиває світло і представляє собою частково зволожуючий крем, частково відтінок шкіри. Інші предмети – це туш (орієнтовна вартість 26 доларів), блиск для губ Cool Gloss (орієнтовна вартість 26 доларів), набір Start-Up Kit (орієнтовна вартість 68 доларів), пігментована підводка для очей The Best Pencil і пудрові тіні The Best Eyeshadow.

Боббі Браун запускає власну лінію декоративної косметики

Для Браун ці ​​ключові продукти – справді все, що потрібно сучасній жінці – ніяких двоступеневих консилерів під очима, гелевих лайнерів або щільних тональних засобів. Вона прийшла до такої філософії, коли просувала свою дев’яту книгу, саме в той час, коли переходила від свого корпоративного життя до ролі самофінансуючого підприємця.

Браун визнає, що використання меншої кількості косметики підходить не всім, проте вона не боїться освітніх моментів.

Чисті інгредієнти важливі для Браун, а також є частиною її сучасної філософії. Вона розробила Jones Road, використовуючи стандарти інгредієнтів роздрібного продавця чистої косметики Credo Beauty, і додала до продуктів безліч інгредієнтів для догляду за шкірою.

Коли справа доходить до запуску лінійки під іншим ім’ям, у Браун немає тужливих думок. Вона знайшла Jones Road в додатку Waze Traffic і їй сподобалося, тому що воно нагадало їй «Великобританію і« старий, перевірений бренд ».

Коллекция bobbi brown

Коли Боббі запитали про її стратегічне бачення бренду, вона відповіла, що у неї «немає п’ятирічного або навіть річного плану».

«Він мені потрібен. Я думаю, що речі будуть розвиватися і змінюватися, і я та, хто любить змінюватися і йти по-іншому», – сказала Браун.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також