Бюджетні олії для обличчя, що допоможуть пережити осінь

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Однієї склянки косметичної олії для обличчя вистачить на весь холодний сезон, і шкіра буде виглядати ідеально навіть у найлютіший мороз.

В останні роки олії для обличчя стали неймовірно популярними в догляді за шкірою: їх використовують для демакіяжу та вмивання, замість кремів і сироваток, в якості праймера для макіяжу. І тому багато б’юті-марок створюють цілі лінійки лікувальних олій.

Люксові версії можуть коштувати понад 50$. Але є й бюджетні засоби з догляду за обличчям, які нітрохи не гірші. Більшість із них дійсно ефективні в рішенні багатьох шкірних проблем – від тьмяного кольору обличчя до зморшок і акне. Але тільки за умови їх правильного застосування!

Як користуватися оліям для обличчя

Не можна використовувати олії як креми, маски або інші засоби для догляду, що повинні залишатися на шкірі. Тільки «сухі» олії можна залишати на шкірі на весь день. З іншими ж принцип дії простий: нанесіть масажними рухами, потім умийтеся. Після вмивання, не витираючи обличчя, нанесіть зволожуючу сироватку або крем. Якщо ви використовуєте гідрофільну олію для зняття макіяжу, обов’язково умивайтеся пінкою, гелем або міцелярною водою після.

«Сухі» олії можна наносити під макіяж в якості бази. Наприклад, візажист Будинку Dior Пітер Філіпс часто наносить такий продукт на шкіру моделей, якщо вона дуже суха. Це приховує лущення й захищає шкіру від втрати вологи весь день.

Олії – це олії. Але вони є емолентами (пом’якшуючими речовинами), а це означає, що на відміну від кремів або сироваток, що глибоко проникають у шкіру для інтенсивного тривалого зволоження, олії, як правило, залишаються на поверхні. Тому замінювати ними звичний догляд можна. Тільки доповнювати. Особливо в холодну пору року.

Ви завжди можете змішувати олії з вашим зволожуючим кремом. Але якщо ви збираєтеся відвести їм окреме місце в ритуалі догляду за шкірою, то пам’ятайте, що «сухі» олії наносяться під зволожуючий крем, але після або замість сироватки на водній основі.

Кращі бюджетні олії для обличчя

Weleda Sensitive Care Calming Oil

Weleda Sensitive Care Calming Oil, об’єм 50 мл, орієнтовна ціна 515 грн

L'Oreal Paris Extraordinary Rebalancing Facial Oil

L’Oreal Paris Extraordinary Rebalancing Facial Oil, об’єм 30 мл, орієнтовна ціна 265 грн

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane, об’єм 30 мл, орієнтовна ціна 340 грн

Collistar Pure Actives Oil

Collistar Pure Actives Oil, об’єм 30 мл, орієнтовна ціна 810 грн

Caudalie Vinosource Overnight Recovery Oil

Caudalie Vinosource Overnight Recovery Oil, об’єм 30 мл, орієнтовна ціна 900 грн

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також