Carolina Herrera анонсувала новий аромат лінійки Confidential

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Марка Carolina Herrera випустить новий лімітований унісекс-аромат Iris Empire, що поповнить колекцію Herrera Confidential і стане 15-м у лінійці. Новинка є теплою східною композицією з провідним акордом ірису, підкресленим букетом ароматних гірких, пряних і солодких відтінків.

В основі парфумів − пряні й трав’яні ноти кориці та полину, що переходять у квіткові акорди серця, які розкриваються тандемом ірису й фіалки. У базі звучать глибокі бальзамічні, шкіряні та деревні ноти ладану, какао, бензоїну, шкіри й пачулі. Цей теплий, чуттєвий, звабливий аромат для жінок і чоловіків створений для осінньої пори.

«Iris Empire від Carolina Herrera − потужний, по-справжньому розкішний аромат, натхненний чорними діамантами й древніми імперіями», − повідомляє офіційний реліз.

Флакони всіх парфумів лінійки Confidential мають однакову форму, але різний колір скла, підібраний під кожну композицію. Дизайн цієї новинки виконаний у чорно-золотий гамі.

Carolina Herrera анонсувала новий аромат лінійки Confidential 

Аромат Carolina Herrera Confidential Iris Empire 2020 випустять у концентрації парфумерної води (Eau de Parfum) об’ємом 100 мл. Орієнтовна ціна − $ 265. Новинка ймовірно надійде в міжнародний продаж у вересні цього року.

Нагадаємо, колекція Herrera Confidential почала виходити в 2015 році. За п’ять років бренд Carolina Herrera встиг випустити 14 видань, Iris Empire стане 15-м ароматом популярної серії.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також