Час з’ясувати: тест на психологічний вік

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тест на психологічний вік – корисний інструмент для самопізнання. Хочете визначити, наскільки ви психологічно молодші чи старші, ніж свідчить цифра у паспорті? Пройдіть точний тест на психологічний вік онлайн, який покаже скільки вам років усередині.

На думку психологів, внутрішня зрілість мало пов’язані з біологічним віком. Вам може бути давно за 30, але ви продовжуєте незмінно відчувати в собі внутрішній вогник, підлітковий запал, відчувати любов до несподіваних сюрпризів і можете запросто зірватися з місця назустріч новим пригодам та емоціям.

Буває і навпаки: за паспортом вам 20 із невеликим, але про вас зовсім не скажеш «легкий на підйом». Ви з тих, хто краще буде бавити вечори вдома або в спокійній обстановці майже безлюдного кафе, ніж відриватися з друзями на гучній вечірці. Тоді не дивуйтеся, чому вас часто називають типовою людиною середніх років.

Що таке психологічний вік

Психологічний вік – це концепція, використовувана визначення рівня психологічної зрілості чи розвитку індивіда, що може відрізнятися з його біологічного віку. Психологічний вік визначає, наскільки добре людина функціонує в соціальній та емоційній сферах, її рівень зрілості, здатності до самостійності та прийняття рішень.

Ваш психологічний вік може бути як молодшим, так і старшим за біологічний вік. Наприклад, у деяких людей може бути розвинена емоційна та соціальна інтелектуальність, що робить їх психологічно зрілішими, ніж їхні однолітки. З іншого боку, деякі люди можуть мати відставання у розвитку, що робить їх психологічно менш зрілими, ніж їхні однолітки.
Психологічний вік залежить від різних факторів, таких як досвід, освіта, соціальне середовище, емоційне благополуччя та особистісні характеристики. Важливо, що психологічний вік є концептуальним інструментом і вимірюється точно, а скоріш описує загальну тенденцію розвитку індивіда у психологічному аспекті.

Пропонуємо пройти тест на психологічний вік та дізнатися, який ваш біологічний вік насправді. Пропонуємо пройти тест на психологічний вік, чесно відповівши на 12 нескладних питань. Коли ви дізнаєтеся про свій ментальний вік, не забудьте переслати цей професійний онлайн-тест на психологічний вік друзям, нехай теж дізнаються всю правду про себе.

Як дізнатися психологічний вік – тест

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також