Christian Louboutin випустив нову колекцію ароматів

Christian Louboutin выпустил новую коллекцию ароматов

Французький бренд Christian Louboutin випустив другу на своєму рахунку колекцію ароматів. Як і всі творіння дизайнера, нова лінія парфумів захоплює своєю унікальністю і багатством.

Французький іменитий бренд Christian Louboutin, який завоював популярність завдяки своїм яскравим туфлям, випустив не менш яскраву і знакову колекцію гендерно-нейтральних ароматів. Раніше під маркою продавалися тільки помади і лаки для нігтів яскравого червоного кольору, які служили доповненням до яскравих підошов взуття. У 2016 році Крістіан Лабутен вперше випустив лімітовану колекцію ароматів і цього року знову приміряв на себе роль парфумера, створивши лінію Loubiworld.

Christian Louboutin выпустил новую коллекцию ароматов

Нова колекція повністю відображає айдентику бренду і характер креативного директора. Кожен з семи ароматів в колекції натхненний певною культурою, досвідом або людиною, яка «залишила відбиток» у свідомості Christian Louboutin як бренду. Крістіан Лабутен описує колекцію як «прогулянку в думках», оскільки всі ці запахи довгі роки жили в його голові: «легкі» й квіткові сформовані теплими спогадами, «важкі» і пряні – гострими відчуттями.

«Найголовніше для мене було не поспішати, щоб зробити Loubiworld дійсно повною колекцією і подумати про самі аромати, дизайни пляшечок і кришечок», – розповідає дизайнер про власну колекцію.

Christian Louboutin выпустил новую коллекцию ароматов

Дизайн флаконів заслуговує на особливу увагу – баночки червоного кольору у формі кристала, своїм відтінком відсилають до знаменитих червоних підошов взуття бренду, а сім унікальних кришок підкреслюють оригінальність кожного аромату.

«Для мене було дуже важливо, щоб над кожним флаконом попрацювали індивідуально. Я – справжній естет і слово «краса» в моєму розумінні має торкатися абсолютно всіх аспектів. Так, в Christian Louboutin ми завжди звертали увагу на дрібні деталі, а також враховували те, щоб наше виробництво не порушувало красу природи. Для мене важливо, щоб предмети, які ми виробляємо, були багатогранними і мали друге життя. Наприклад, з флаконів моїх помад можна зробити довгі намиста, лаки перетворюються на люстерко. У випадку з цими ароматами, флакон можна буде повторно наповнювати парфумом. Крім цього, зараз ми розглядаємо можливість перетворювати використані флакони в свічники».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також