Чуттєва Dorofeeva у відео на пісню «Я твоя не перша»

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Чуттєва Dorofeeva у відео на пісню «Я твоя не перша»

Українська співачка Dorofeeva переспівала одну з найвідоміших пісень популярного гурту нульових «Тату» й випустила чуттєве відео, в якому, зі слів самої виконавиці, показала себе справжню – без танців, костюмів, ефектів та іншої мішури.

На початку листопада співачка Надя Дорофєєва приєдналася до підготовки міжнародного триб’ют-альбому «200 по зустрічній» – проєкту від музичного сервісу Spotify, в межах якого артисти з України, Росії та Білорусі переспівали хіти популярного гурту початку 2000-х.

У межах участі Dorofeeva виконала одну зі своїх улюблених пісень під назвою «Я твоя не перша» («Покажи мені кохання») з першого студійного альбому «Тату».

Чуттєва Dorofeeva у відео на пісню «Я твоя не перша»

«Пісня «Я твоя не перша» – одна з найулюбленіших, і вона мене просто розриває! Я пропустила її крізь себе! Послухайте її у моєму виконанні та відчуйте це», – написала Надя у своєму Instagram.

Через кілька тижнів після виходу кавера на музичний сингл виконавиця представила відеоролик, в якому можна ще більше відчути її проникливе виконання.

Чуттєва Dorofeeva у відео на пісню «Я твоя не перша»
Чуттєва Dorofeeva у відео на пісню «Я твоя не перша»

«Ви знаєте, що цієї осені на запрошення платформи Spotify я взяла участь у міжнародному триб’юті групи «Тату»? Для мене це не тільки улюблений гурт дитинства, а й гурт, який свого часу здійснив справжню музичну революцію. Була рада доторкнутися до пісні «Я твоя не перша» з альбому «200 по зустрічній» своїм прочитанням – з нею у нас стався ідеальний метч! У кожному рядку, як і в кожному кадрі цього відео – емоції та почуття. Тут немає зайвих декорацій, ефектів, танців, тут я – відкрита і справжня. Думаю, ви відчуєте це, коли слухатимете і дивитиметеся», – розповіла Dorofeeva.

Слухайте трек «Я не твоя перша» на всіх цифрових платформах, а сам відеоролик дивіться нижче.

 

Нагадаємо, нещодавно Dorofeeva випустила кліп на нову пісню «Чому», в якій відверто розповіла про почуття, знайомі кожному після розставання.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також