Чим себе потішити на 8 Березня: ювелірні прикраси

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чем себя порадовать на 8 Марта: ювелирные украшения

Нова ювелірна прикраса не лише виграшно урізноманітнить зовнішній вигляд, але й неабияк потішить наше дівчаче его. Головне – влучити в яблучко із власним стилем.

Одні з найбільш цінних та особливих елементів зовнішнього вигляду для жінок — ювелірні прикраси. Це догма, яка залишається незмінною вже упродовж багатьох століть. Цікаве каміння в дорогоцінних оправах, авторські орнаменти та оригінальні задуми, заховані в деталях, — усе це нерідко стає основою нашого стилю і відзеркалює неповторний характер. А ще – несе в собі неабиякий символізм. Тож якщо ви розмірковуєте над черговим трофеєм за особливі здобутки або просто хочете зробити собі приємне на Міжнародний жіночий день, подумайте над новим перстнем, сережками чи оригінальним браслетом.

Ювелірний дім SOVA, сережки Story

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ювелірний дім SOVA (@sovajewels)

Вироби ювелірного дому SOVA завжди були чимось більшим, ніж просто сережки чи підвіски. В них завжди закладена унікальна історія й символічні елементи. Колекція Story — це в буквальному сенсі алфавіт, з якого можна скласти важливі ініціали або фрази, чи обрати особливу для вас букву. Підвісками з літерами, а також листочками, сердечками та іншими цікавими елементами можна доповнити мінімалістичні прикраси, наприклад, лаконічні сережки. Тандем мінімалізму й символіки, складений на ваш розсуд, точно ніколи вийде з моди. Орієнтовна вартість сережок 5 860 грн.

Guzema Jewelry, кольє-трансформер із білого золота

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Guzema Fine Jewelry (@guzema_jewelry)

Guzema завжди тримає руку на пульсі тенденцій, водночас приправляючи їх власною айдентикою. Остання колекція бренда прикрашена, мабуть, найбільш трендовим елементом у ювелірних виробах — сердечками. Оригінальна інтеграція їх у прикраси захопила редакцію Beauty HUB, і, мабуть, усіх прихильників марки. Мінімалістичне кольє-трансформер, прикрашене двома сердечками, можна носити в різних варіантах, регулюючи довжину. Як і всі прикраси бренда, кольє представлено у червоному та білому золоті. Ті, хто не може обрати один фініш, можуть потішити себе відразу обома й носити їх у тандемі. Орієнтовна вартість прикраси 14 400 грн.

Tous Jewelry, кільця Shield

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TOUS Jewelry (@tousjewelry)

Здається, що саме для тих, хто в пошуку лаконічних, проте небанальних ювелірних прикрас, і створено Tous. Однак не варто асоціювати бренд лише з милими ведмедиками, адже їх асортимент тішить широким різноманіттям. У компанії є можливість створити власний дизайн сережок за допомогою різних видів кілець із застібками, що можна комбінувати між собою, граючись з розмірами, кольорами та видами металів. А ще – доповнювати їх оригінальними деталями. Отже, обравши одну із сотень комбінацій, ви будете певні, що ваша прикраса — оригінальна й саме така, яку хотіли ви. Орієнтовна вартість одного кільця 1 500 грн.

Pandora, кулон Pandora “O”

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Pandora (@theofficialpandora)

Підвіски сміливо можна називати повноцінним елементом гардеробу, адже вони можуть відіграти ключову роль у створенні довершеного та стильного образу. Принаймні масивний кулон Pandora точно розставить правильні акценти й не залишить вас без уваги. Підвіска вирізняється культовим ланцюжковим дизайном і доповнена кулькоподібною застібкою із сердечком. На зворотному боці застібки міститься кнопка, що непомітно відмикає та замикає кільце. Це дає змогу нанизувати на кільце фірмові шарми Pandora, щоб, як стверджує ідея бренда, завжди носити із собою пам’ять про особливі моменти  життя. Такий ювелірний конструктор навряд чи вам колись набридне й поготів не вийде з моди. Орієнтовна вартість підвіски 2 595 грн.

o2 Jewellery, перстень “Венера”

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений o2 (@o2jewellery)

У ювелірному гардеробі кожної леді просто мусить бути прикраса, що врятує монотонний образ, зібраний нашвидкуруч. Ідеальним варіантом у такому разі стануть самобутні вироби від o2 Jewellery, у яких вдало поєднується естетика минулого й сучасні тенденції. Масивний перстень, до створення якого заснювницю бренда надихнула давньогрецька скульптура Венери, стане саме тим елементом образу, від якого віє оригінальністю. Прикраса може бути виконана зі щирого срібла або покрита золотим напиленням. Орієнтовна вартість персня 7 000 грн.

Brua Jewellery, сережки з топазом

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений BRUÁ (@brua_jewellery)

Саме з виробів, подібних до базових геометричних фігур, почалася велика ювелірна історія. А дорогоцінні камені стали їх незмінними супутниками й супроводжують дорогоцінні метали вже багато років. Тому дует холодного бразильського топаза прямокутної форми й лаконічного срібного кільця можна сміливо назвати предметом позачасової класики. До речі, для любителів носити прикраси цілим набором, бренд Brua представив кольє з геометричним топазом, ідентичним до того, що звисає на сережках. Орієнтовна вартість сережок у сріблі 3 400 грн.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також