Демі Мур розкрила секрет молодості своєї шкіри

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

  • Стоматологія від А до Я

На б’юті-саміті In Goop Health в Нью-Йорку Демі Мур розкрила свій секрет молодості, й це зовсім не креми та сироватки (хоча від догляду вона не відмовляється). Розповідаємо, що робить Демі Мур, аби зберегти молодість шкіри. Нагадаємо: сьогодні актрисі 58!

Телеграм Beauty HUB

In Goop Health − це масштабний б’юті-захід, організатором якого є Гвінет Пелтроу. В рамках саміту друзі й духовні натхненники Гвінет діляться корисними знаннями з різних сфер життя з усіма відвідувачами конгресу. Так, учасники івенту могли поспілкуватися з психічним медіумом, інструкторами з йоги, нутриціологами, іншими фахівцями й просто цікавими людьми. Одним із спікерів також встигла побувати Демі Мур, яка розповіла про те, як їй вдається зберегти молодість шкіри.

Виявляється, секрет краси зірки більше не полягає в одному зволоженні, про який вона говорила в кожному інтерв’ю останні десять років. На саміті вона сказала, що головне, але не єдине, що ви можете зробити для того, щоб залишатися молодою як можна довше − це усвідомити, що ви старієте. Парадоксально, але, судячи з Демі, яка в свої 58 років виглядає приблизно на 15-20 років молодше, це працює.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от goop (@goop)

У Мур чудова шкіра, про яку вона як і раніше піклується й навіть старанніше, ніж у 20 років (згадайте про антіейдж-маски з ефектом «шкіри бабусі» від Hanacure, про які ми писали нещодавно). Але для Демі догляд за шкірою не обмежується тільки зовнішніми процедурами. За її словами, збереження молодості шкіри − процес комплексний, і головне тут − піклуватися про себе і бути налаштованою оптимістично щодо старіння.

«Ви знаєте, все змінюється, − каже актриса. − Найбільша відмінність, я думаю, в тому, що я фізично не в такій хорошій формі, як раніше, і шкіра у мене наближається до такого стану, в якому я б вважала за краще її НЕ бачити. Є речі, які приходять з віком. Але я думаю, що моя велика мантра на цей рік − прийняття себе, свій вік. Я читала книгу, яка була написана близько 1919 року. У ній обговорювалися всі «жіночі» проблеми. Були деякі жахливі пропозиції про те, як зберегти молодість, в тому числі нанесення якоїсь жорсткої хімії на шкіру. Але була одна річ, яку я все ж винесла для себе, тому що я думаю, що це правда. Автор сказав, що головне − не хмуритися, тому що в певний момент зморшка злості й печалі залишиться з тобою назавжди. Я вірю, що коли ми засмучуємося, сердимося, відчуваємо біль або гіркоту, це старить нас, і якщо з таким обличчям ходити постійно, то воно стане зморшкуватим. Це не означає, що ми завжди будемо відчувати себе щасливими. Ні. Але важливо не триматися за негативні речі, які змушують вас хмуритися », − сказала актриса на саміті.

Крім того, Демі поділилася, що як і раніше вірить у догляд за шкірою, але його повинні доповнювати правильне харчування й фізична активність. Зірка «Привида» вже багато років є веганом і практикує йогу, щоб «підтримувати тіло в формі та очистити свідомість». Вона каже, що краса починається зсередини.

«Ви можете робити все, що хочете із зовнішньої сторони, але якщо ви їсте багато сміття й нічим не займаєтеся, щоб відчувати себе добре фізично, то я не знаю, чи буде видно результат від усього, що ви використовуєте зовні».

Проте, від відвідування косметолога актриса не відмовляється − збереження молодості є комплексною роботою: потрібно боротися на всіх фронтах. Мур вже багато років відвідує косметолога і енергетичного цілителя з Лос-Анджелеса Террі Лоутон.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Demi Moore (@demimoore)

«Це свого роду досвід для тіла й розуму. Я дуже поважаю її думку про б’юті-продукти, тому що я знаю, що це узгоджується з моєю думкою про те, якими я хочу їх бачити. Для мене б’юті-засоби повинні бути активними, але дійсно чистими».

Крім звичайних продуктів по догляду за обличчям, які завжди є в її косметичці (очищуючий засіб і зволожуючий крем), вона зберігає свій б’юті-режим досить простим.

«Я думаю, що найголовніше для збереження молодості − це дотримуватися правила «чим менше, тим краще ». Набагато простіше щодня слідувати певним ритуалам, якщо система догляду проста. Зробіть її легкою до виконання − іншого секрету немає», − сказала актриса.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!