До мурашок: фільми про справжнє кохання, які варто подивитися кожному

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ми зібрали одні з кращих фільмів про справжню любов, які варто подивитися кожній людині, незалежно від віку, статі й жанрових вподобань.

Про найпрекрасніше почуття на землі відзнято мільйони кінокартин, кожна з яких розкриває його з іншого боку. Після перегляду одних фільмів ми відчуваємо себе натхненними і окриленими, інші залишають почуття гіркоти, а треті настільки суперечливі, але при цьому неймовірно переконливі та реалістичні, що викинути їх з голови не виходить тижнями.

У нашій добірці ви знайдете фільми про щиру любов, позбавлені штучної романтики і вигаданих нецікавих поворотів сюжету. Але кожен з них вартий вашої уваги, обіцяємо.

«Дівчина з Данії»

Ейнар і Герда Вегенер – чоловік і дружина, еліта європейського суспільства художників. Якось дівчина просить свого чоловіка попозувати як модель-жінка. Несподівано ці портрети набирають популярність, і Герда продовжує писати картини зі своїм чоловіком в ролі Лілі Ельбе. Ейнар зауважує, що йому надає задоволення перебування в жіночому вигляді, і він вирішує змінити власне життя…

Фільм заснований на реальних подіях.

У головних ролях Едді Редмейн й Алісія Вікандер.

«Світло в океані»

До списку цікавих фільмів про справжню любов від Beauty HUB входить і драма «Світло в океані».

Том Шерборн, ветеран війни, влаштовується працювати наглядачем маяка і незабаром закохується в юну дівчину Ізабель. Їх відокремлене життя прекрасне, але з часом в Ізабель трапляється два викидні, що дуже лякає молоду дружину. Якось до берега пристає човен з мертвим чоловіком і новонародженою дівчинкою. Подружжя вирішують залишити її у себе і виховати як власну дочку, не уявляючи, до яких наслідків це призведе.

У головних ролях Алісія Вікандер і Майкл Фассбендер.

«Коханці»

Цей фільм про справжню і щиру, але таку непросту любов, є вільною екранізацією повісті Федора Достоєвського «Білі ночі».

Головну роль виконує Хоакін Фенікс, якому належить зробити вибір між двома жінками: чарівною і трохи божевільною дівчиною, яку іграє Гвінет Пелтроу, і розумницею і красунею у виконанні Вінесси Шоу. Акторський склад, сюжет і загострення пристрастей не залишить вас байдужими.

«Колонія Дігнідад»

Молода пара, стюардеса і фотограф, опиняються в епіцентрі військового перевороту в Чилі в 1973 році. Революціонера Даніеля викрадають і висилають в закриту колонію Дігнідад, де таємна поліція проводить допити і регулярно влаштовує тортури і вбивства ув’язнених. Олена вирішує добровільно вирушити в поселення під виглядом побожної дівчини, щоб визволити коханого.

Фільм заснований на реальних подіях.

У головних ролях Емма Уотсон і Даніель Брюль.

«Союзники»

Фільми про справжню любов здатні зворушити до сліз, і «Союзники» – один з таких.

Історія розгортається в 1942 році. Під час небезпечної місії в Північній Африці розвідник Макс зустрічає учасницю Опори Маріанну. Між ними спалахують справжні почуття, які більше не дають парі розлучитися. Але головним випробуванням через багато років для них стане правда.

У головних ролях Маріон Котійяр і Бред Пітт.

«Народження»

У головної героїні Анни у виконанні Ніколь Кідман є все, що потрібно для щастя: улюблена робота, добробут, достаток і наречений, який її обожнює. Але їй ніяк не вдається відпустити свого першого чоловіка, який помер 10 років тому. Якось вона знайомиться з 10-річним хлопчиком, який представляється реінкарнацією того самого загиблого чоловіка.

Однозначно, це один з кращих фільмів про справжню любов в нашому списку.

«Вічне сяйво чистого розуму»

Фільм вже можна назвати класикою, а отже, у вас є ще один привід його переглянути.

Як забути того, хто розбив ваше серце, і почати все з чистого аркуша? Нарешті винайдена машина, яка позбавляє всіх спогадів про будь-яку людину. Джоель і Клементина вирішують викинути один одного з голови і звертаються по допомогу в компанію Lacuna. Але чи здатна машина видалити любов, яка вже живе в кожній клітинці тіла?

У головних ролях Джим Керрі та Кейт Уінслет.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також