Дивитися всім: найбільш очікувані серіали 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

тень и кость

Ми зібрали в одному матеріалі найбільш очікувані серіали 2021 року, які вас точно зацікавлять.

«Тінь і кістка»

Тільки уявіть, що світ поділений на дві частини бар’єром вічної темряви під назвою «Тенистий каньйон». У ньому живуть жахливі монстри, які не проти поласувати людьми. Головна героїня, молода дівчина Аліна Старкова, виявляє в собі могутню силу – саме вона допоможе двом ворогуючим народам знайти точку дотику.

«Дуже дивні справи», 4 сезон

Уже в 2021 році на наших екранах знову з’являться герої, які всім полюбилися, із серіалу «Дуже дивні справи». Оскільки третій сезон закінчився на сумній ноті, шанувальники з особливим нетерпінням чекають четвертого запуску. Судячи з трейлеру, дія нового сезону відбуватиметься сніжною зимою, а Хоппер, як всі і припускали, все ж залишився живий після вибуху.

«Ейфорія», 2 сезон

Кінокартина «Ейфорія» підкорила глядачів і кінокритиків у 2019 році, тому другий сезон можна сміливо назвати одним із найбільш очікуваних серіалів 2021 року. Припускаємо, що сценаристи продовжать робити шоу дзеркалом сучасного світу, приділяючи увагу соціальним проблемам. А поки ми чекаємо на другий сезон, пропонуємо насолодитися двома спеціальними епізодами. Перший з них вийшов 6 грудня, а другий ось-ось з’явиться 25-го.

 

«Пліткарка»

Про перезапуск популярного серіалу «Пліткарка» із життя манхеттенської еліти не написав тільки ледачий. Шоу мало з’явитися на малих екранах восени, але через пандемію прем’єру перенесли на 2021 рік. У перезапуску братиме участь новий каст, і сюжет буде розвиватися навколо зовсім іншої історії, а сам серіал замість сотень серій буде складатися всього з десяти.

Пліткарка серіал

читайте також

«Ванда/Віжн»

Події серіалу кіновсесвіту Marvel відбуваються після подій фільму «Месники: Війна нескінченності». Виявляється, що Віжн і Ванда не загинули після клацання Таноса. Вони опинилися в іншій реальності – світі американського ситкому 50-х років. Головні герої розуміють, що в новому всесвіті вони не можуть подорожувати в часі.

«Друзі»

Возз’єднання «Друзів» і трансляція на стрімінговому сервісі HBO Max спеціального епізоду культового серіалу переносяться на початок березня 2021 року. Як відомо, всі актори беруть активну участь у виробництві нового серіалу, тому з нетерпінням чекаємо на появу дорослих Рейчел, Моніки, Фібі, Джоуї, Чендлера і Роса.

«Володар кілець»

Сподіваємося, що в 2021 році ми станемо свідками виходу серіалу «Володар кілець», якщо все складеться вдало і прем’єру не будуть переносити. Масштабний проект Amazon за мотивами творчості Дж. Р. Р. Толкіна обіцяє стати найдорожчим в історії! У каст акторів увійшли Роберт Арамайо, Овайн Артур, Назанін Бон’яді, Чарлі Вікерз, Том Бадж і багато інших. Відомо, що в першому сезоні буде близько 20 серій. Що ж, ми завмерли в очікуванні.

Володар кілець серіал

«Койот»

Дії нового серіалу 2021 року «Койот» розгортаються на кордоні США і Мексики. Прикордонник Бен Клеменс у свій останній робочий день перед виходом на пенсію виявляє поряд із постом багатокілометровий секретний тунель. По інший бік таємного проходу він знайомиться з людьми, яких вважав ворогами країни. Чим довше він залишається за стіною, тим більше змінюється його думка.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також