Дизайн людини: типи, з чого почати і як дізнатися свій

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Beauty HUB вирішив розібратися в тому, що таке дизайн людини і чому про це всі говорять. А допомогла нам у цьому Ліза Сидоренко, дослідниця системи Human Design.

Астрологія? Пф-ф-ф, краще познайомтеся з Human Design!

Про цю систему гуде весь світ! Це не просто модно, а й до мурашок заворожує, дізнатися, що приховує дата і час народження людини та знайти відповідь на одвічне «Хто Я і В чому моє призначення».

Лиза Сидоренко

Ліза Сидоренко, дослідниця системи Дизайн Людини. @mona_lisa_s, lisa.sydorenko@gmail.com

Wiki-хвилинка: що таке Human Design

Дизайн Людини – це система знань про унікальність людини, яка ґрунтується на стику науки й езотерики. Генетика, біологія, квантова фізика, астрологія, каббала, чакри й І-Цзин – все красиво і логічно переплетено в одній енергетичній карті, вашому бодіграфі.

Історія виникнення Хьюман Дизайну захоплива і містична. Світові її відкрив Алан Краковер, більш відомий як Ра Ару Ху. Протягом восьми днів, в 80-х роках, за допомогою ченелінгу він мав контакт із Вищим Голосом, який передав ці знання людям. Виглядає загадково, але вперше познайомившись зі своїм Дизайном, є відчуття, що в пологовому будинку забули видати «Інструкцію до тебе» і ти півжиття набивав непотрібні шишки.

*Розрахувати Дизайн Людини онлайн можна на різних сайтах. Наприклад, www.humdes.com

Розшифрування Дизайну Людини може багато розповісти і розкрити багато аспектів:

 • ваші сильні сторони;
 • психологічний портрет і особливості комунікації;
 • зони успіху і техніки його досягнення;
 • ваш генетичний тип харчування і мотивації;
 • інформацію про призначення;
 • хибні теми, вони ж точки зливу енергії, і багато іншого.

Але найбільш практичне – це дізнатися особисту Стратегію Життя, яка заснована на особливостях вашої аури! Ви ж в курсі, що наявність аури доведено наукою, й у кожної людини вона унікальна?

Дизайн человека

Дизайн Людини – типи

У дизайні Людини виділяють чотири різні типи аури і відповідні їм різні стратегії життя. Це не стандартне типування за психологічними характеристиками, як, наприклад, Майерс-Бріггс або соціоніка. Дизайн особистості людини заснований на вашій генетиці.

 1. Генератор і Генератор, який маніфестує, – щасливі власники відкритої й теплої аури. Такі люди народжені з величезною кількістю енергії в тілі, і їхнє завдання – знайти їй правильне застосування. Головний орієнтир для Генераторів (а їх більшість, близько 70%) – знайти собі справу до душі, яке буде здавати задоволення. Інакше, займаючись не своїми процесами, вони будуть фрустрирувати, роздратовані і так і не реалізують свій потенціал.

Їх Стратегія Життя – йти за покликанням відгуку. А покликання – це саме наявність енергії на той чи інший процес.

 1. Проєктори – люди, які вміють спрямовувати чужу енергію в потрібне русло завдяки своїй відкритій проникній аурі. Головна особливість Проєкторів у тому, що вони добре розбираються в людях, готові дати мудру пораду і з них виходять хороші лідери. Їх проникна аура зчитує людей і бачить їх потенціал.

Стратегія Життя Проєктора – чекати запрошення до взаємодії.

Великий біль по життю у такого типу, що при всій геніальності порад, люди часто не готові їх чути й чинять опір. Що в свою чергу спричиняє гіркоту й образу. Тому успіх Проєктора в тому, щоб дочекатися, коли інша людина буде готова, і почне взаємодію першою.

 1. Маніфестори – 8% людей на планеті, мають закриту відразливу ауру, яка дозволяє не чекати, а йти ініціювати, діяти і впливати. Завдяки своїй аурі вони захищені від стороннього впливу інших людей. Але і вони відчувають багато злості і зустрічають опір, якщо не дотримуються своєї стратегії.

Їх Стратегія – інформувати перед дією. Коли Маніфестор інформує, він у такий спосіб відкриває свою ауру і світ перестає його смикати. Оскільки найбільша винагорода – це спокій.

 1. Найбільш загадковий і рідкісний тип аури – закрита відобивна – у Рефлектора. Рефлекторів у світі всього 1% і це люди, які вміють зчитувати цілі групи і простори людей. Вони свого роду барометр суспільства. Й оскільки в їх дизайні багато відкритості, їх Стратегія – дотримуватися місячного циклу.

Рефлектор – це дзеркало людей, які його оточують, йому важливо бути в оточенні коректних для себе людей поруч і трохи більше дивуватися цьому прекрасному світу.

Стратегія Життя – це тільки початок! Хьюман Дизайн – багатогранна система. Вона може дати як практичні експрес-поради з розряду «бери і роби», так і показати глибину процесів світобудови й унікальність людини в світі. Але точно одне: дізнавшись свій Дизайн, життя стає простіше і легше! Тому що жити не своє життя і бути не тим, ким є, завжди викликає опір, а розкриваючи свою унікальність, ви знаходите баланс і гармонію.

З чого почати і як дізнатися свій Дизайн Людини

Немає єдиної рекомендації, ми всі різні. Комусь до смаку книги, наприклад, «Дизайн Людини. Наука про Диференціації» Лінда Баннел, Ра Уру Ху; хтось починає з роликів на YouTube від сертифікованих експертів; а комусь потрібен особистий провідник у світ Дизайну, оскільки самому розібратися складно. Запрошую вас до свого інстаграм-блогу @mona_lisa_s. Буду рада познайомити вас із вашим Дизайном!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також