Екранування волосся: чи варто вірити красивим фото в Іnstagram?

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

  • Стоматологія від А до Я

Ідеальне, рівне, глянцеве та «розсипчасте» волосся заповнило соцмережі і, дивлячись на ці фото, чесно кажучи, виникають сумніви, чи реально досягти такого результату від будь-якої процедури в принципі. Але саме такий ефект обіцяє нам екранування волосся.

Давай розберемося, в чому ж полягає ця чарівна процедура з такою інстаграмною назвою «екранування волосся».

Екранування волосся – це по суті безаміачне безбарвне фарбування волосся спеціальним продуктом, в якому містяться протеїни сої, амінокислоти, олеїнова кислота, кератин і рослинні компоненти, які і забезпечують волоссю той самий ефект бездоганного глянцю.

Крім того, у складі також є UV-фільтри, які захищають волосся від зневоднювання, тому екранування рекомендують робити перед поїздкою в теплі країни.

Однак завдяки багатому складу, корисно буде зробити екранування волосся і перед зимовим періодом, коли волосся схильне до впливу морозу і великих перепадів температури.

Екранування волосся vs ламінування: чим відрізняються ці процедури?

Основна відмінність екранування волосся від ламінування полягає в тому, що останнє впливає тільки на поверхню волосків, в той час як екранування проникає глибоко всередину волоса, а отже, має більш помітний ефект.

До речі, якщо ти – щаслива володарка дуже густого волосся, ламінування тебе просто «не візьме», а ось екранування, навпаки, відмінно підходить у цьому випадку.

Экранирование волос

Кому показана процедура екранування волосся і чи є протипоказання

Протипоказань немає. Ця процедура підходить абсолютно для будь-якого типу волосся, незалежно від того, пофарбоване чи волосся чи ні. Водно час більш ефектно екранування буде виглядати на довгому волоссі, ніж на короткому.

Екранування волосся – ідеальна процедура для блондинок. Дуже часто освітлене волосся виглядає зневодненим, а екранування волосся нормалізує гідробаланс і живить пошкоджене волосся.

Як часто потрібно робити екранування волосся

Хороша новина: для помітного ефекту достатньо буде однієї процедури. Екранування волосся має накопичувальний ефект, тому чим гірше початковий стан волосся, тим більше процедур рекомендується провести курсом (2-5).

Як доглядати за волоссям після екранування

Ніякого особливого догляду екранування не вимагає. Але як і у випадку з ламінуванням, краще все ж використовувати менш агресивний безсульфатний шампунь.

Ефект від процедури триватиме 3-4 тижні.

Екранування на фарбоване волосся: чи впливає процедура на відтінок волосся

Ні. Як ми вже говорили на початку, екранування проводиться абсолютно безбарвним засобом.

Екранування можна робити одразу ж після фарбування. Це дозволить довше зберегти колір і блиск волосся.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!