Estée Lauder купує власника бренду The Ordinary

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Estée Lauder купує власника бренду The Ordinary

Косметичний гігант Estée Lauder розширює межі своєї імперії. Компанія купить б’юті-стартап Deciem, що володіє брендом доглядової косметики The Ordinary, популярним серед молодої аудиторії.

Як повідомляє видання WWD, американська компанія Estée Lauder збирається вкласти мільярд доларів в купівлі та розвиток б’юті-стартапу Deciem, що відповідає за The Ordinary. Такий хід допоможе корпорації збільшити свою частку в косметичній марці до 76%.

Зараз Estée Lauder уже належать 29% Deciem, цю частку вони купили в 2017 році. В результаті нової угоди компанія отримає контрольний пакет акцій, а оціночна вартість Deciem становитиме $2,2 мільярда. Операцію планують закрити до червня цього року, а протягом наступних трьох років Estée Lauder викуплять акції, що залишилися Deciem.

Стартап Deciem було засновано 2013 року, він має в своєму портфоліо шість косметичних брендів, головний з яких – The Ordinary. Марка зробила ставку на простоту і прозорість своїх продуктів з догляду за шкірою, чим заслужила особливу популярність у скінтелектуалів – просунутих споживачів, які добре орієнтуються в б’юті-компонентах і їх впливі на шкіру, вміють читати етикетки і вибирати активні склади. Продажі бренду торік становили $460 мільйонів.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також