Estet і Beauty HUB запустили оновлену афішу б’юті-заходів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Estet и Beauty HUB запустили афишу бьюти-мероприятий

Компанія Estet й експертний онлайн-журнал Beauty HUB Magazine представили оновлений інтернет-сервіс – афішу найцікавіших подій у сфері краси та здоров'я. Тепер усі профільні beauty-заходи в одному місці – завжди у вас під рукою!

Afisha Beauty HUB платформа, де зібрано анонси найцікавіших та найактуальніших професійних заходів у сфері краси та здоров’я по всій Україні, а також за кордоном. Тут можна шукати події за містом, датою і тематикою (косметологія, візаж, перукарське мистецтво, нігтьовий сервіс, перманентний макіяж, салонний менеджмент, wellness). Це зручний інтернет-простір, який об’єднує beauty-фахівців з кращими спікерами, брендами і організаторами.

На платформі також доступні посилання на вебінари та відеозаписи, можна подивитися архів минулих заходів, а також скористатися іншими сервісами компанії, щоб отримати доступ до експертної інформації з питань краси та здоров’я.

Afisha Beauty HUB

Afisha Beauty HUB – це можливість легко знайти потрібний захід, прямий ефір або вебінар й одразу ж на нього зареєструватися. На сайті доступна зручна функція купівлі квитків онлайн – усі квитки зберігаються в Особистому кабінеті. Заходи, які сподобалися, також можна додати до «Вибраних» і прийняти рішення про купівлю пізніше. Отримати відповіді на всі питання дуже легко: сервіс надає інформаційну підтримку call-центру. Для організаторів заходів також усе просто: розмістити будь-яку кількість подій можна абсолютно безкоштовно всього в пару кліків.

Зараз Afisha активно розвивається і наповнюється корисним контентом з багатьох напрямів. Слідкуйте за анонсами, щоб завжди і всюди бути в курсі найсвіжіших подій beauty&health індустрії!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також