Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

Очищення обличчя – важливий етап в догляді за шкірою. Якщо погано або недостатньо очистити шкіру, то навіть найефективніший крем не здійснить належного ефекту. Давайте розберемося, які є етапи очищення шкіри.

Для того, щоб ваша шкіра сяяла красою і свіжістю, за нею потрібно правильно доглядати. При цьому однією з основних звичок має стати очищення шкіри обличчя. Проводити таку процедуру потрібно двічі на день: вранці і ввечері і робити це обов’язково. Навіть якщо у вас немає сили на повноцінний вечірній догляд за шкірою, змити з неї бруд і пил, що накопичився за день, потрібно обов’язково. І все ж варто звернути увагу, що для повноцінного догляду необхідно дещо більше засобів і етапів очищення шкіри, які повинні бути підібрані під ваш тип шкіри. Бажано це робити з косметологом, який підбере необхідні саме вам засоби.

Косметологи виділяють три етапи догляду за шкірою обличчя: очищення, тонізація і зволоження. Розберемося докладніше, в якій послідовності і якими засобами варто проводити очищення шкіри.

Етапи очищення шкіри

 

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

  • Демакіяж. Для того, щоб прибрати зі шкіри обличчя декоративну косметику, рекомендується використовувати спеціальні засоби. Особливого догляду потребує шкіра навколо очей, проводити етап очищення у цій зоні варто з особливою акуратністю. Засоби для зняття макіяжу мають особливий склад і тому можуть впоратися навіть зі стійкою косметикою. Наноситься засіб на ватний диск або на шкіру і залишається на кілька хвилин для розм’якшення шкірного покриву, після чого змивається водою.

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

  • Умивання. Після того, як ви прибрали макіяж зі шкіри обличчя, треба вмитися за допомогою води і спеціального засобу за типом шкіри (пінка, гель). Використовувати мило не рекомендується, воно порушує рівень рН і призводить до сухості і лущення шкіри. Інгредієнти, які входять до складу пінки, допомагають підтримувати рівень зволоженості, підвищувати еластичність і запускати відновлювальні процеси. Гель використовується найчастіше для жирної і нормальної шкіри.

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

  • Тонізація. Навколо цього етапу ходить багато суперечок. Оскільки багато хто пропускає його та вважає неефективним. Але все ж він повинен бути, і грамотні фахівці рекомендують включати цей етап у догляд. Завдяки тоніку відновлюється водно-ліпідний бар’єр і готує шкіру для наступних продуктів. Вибирати тонік потрібно за типом шкіри. При цьому сьогодні популярні засоби з кислотами, які допомагають більш ефективно очищати та оновлювати шкіру обличчя.

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

  • Нанесення сироватки. Цей етап передбачає нанесення засобів для вирішення проблеми (наприклад, сироватки). Сироватка містить активні інгредієнти, які допомагають більш істотно впливати на проблему. Такі продукти використовуються для омолодження шкіри, усунення різних зморшок, пігментних плям і висипань. Підбирається індивідуально, з урахуванням того, яку проблему потрібно усунути. Застосування сироватки збільшує ефективність крему на 30%.

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

  • Крем. Фінальний етап в очищенні шкіри – це нанесення кремів. У ранковому ритуалі використовується денний крем, який найчастіше має зволожувальний ефект. Такий крем також може мати SPF-фактор, якщо його немає, то додатковим етапом стане нанесення захисного засобу. Вечірньої пори застосовується нічний крем, який містить різні екстракти рослин, вітаміни і мінерали. Такий засіб буде активно сприяти усуненню проблем у нічний час.

Етапи очищення шкіри обличчя: що, за чим і коли

Крім основних, обов’язкових щоденних етапів, існують ще додаткові – для більш глибокого очищення шкіри. Це може бути використання спеціальних щіток, домашніх пілінгів і масок. Також за рекомендацією косметолога можна проводити механічну або УЗ-чистку у фахівця.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також