Фантастичні квіти на презентації Шейна Олівера на Тижні моди у Нью-Йорку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Фантастичні квіти на презентації Шейна Олівера на Тижні моди у Нью-Йорку

Пет Макграт після десяти років роботи в індустрії краси все ще залишається однією із інноваційних, революційних та креативних візажисток. Це вона знову підтвердила на Тижні моди в Нью-Йорку.

У багатьох дизайнерів, які встигли дебютувати на Тижні моди в Нью-Йорку, ще не з’явилося стільки шанувальників, скільки у Шейна Олівера. Креативний директор Hood by Air знайшов спосіб, що запам’ятовується, аби представити світові свій бренд класу люкс.

Фантастична колекція дивних та чудових образів: шоу ознаменувало собою дебютну співпрацю між Олівером та Макграт і встановило планку краси надзвичайно високо. Творчиня образів назвала їх «людські букети — вибух краси», макіяж був натхненний посиланнями Олівера на «природу, занепад і декаданс», які потім переосмислив візажист у дев’яти різних образах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Pat McGrath (@patmcgrathreal)

Публикация от Pat McGrath (@patmcgrathreal)

Моделі були схожі на чарівних лісових істот і буквально розцвітали завдяки своїм багато прикрашеним, просоченим пилком вій. Пелюстки, пір’я, кристали, глина, фарба, перли, блискітки та пірсинг – все було взято з власного архіву мультимедійних матеріалів Макграт для прикраси моделей і створення органічних, розкішних образів. Щоб зосередитися на барвистих пелюстках, шкіра та губи були вологими, але природними. Обличчя моделей, увінчані роговими косами Холлі Сміт та текстурованими перуками, із зеленими, схожими на стебла нігтями Дон Стерлінг, нагадували вибілені чи вогняні флуоресцентні психопсисні орхідеї. Деякі з них виглядали як дихаюче «повстання троянд» із примарними пелюстками, із глиняними мазками, які, здавалося, відшаровувалися.

“Процес створення образів перетворився на скульптуру та живопис, а не на слідування звичним правилам краси, моделі продемонстрували народження фантастичної квіткової подорожі”, – поділилася Пет Макграт.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також