Фарбування волосся: вибір фарби та догляду після процедури

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

фарбування волосся

Фарбування волосся – це популярна процедура серед мільйонів жінок. Деякі хочуть змінити свій зовнішній вигляд, інші відчувають потребу приховати сивину, а деякі обожнюють експерименти, і зміна кольору волосся є чудовим способом підняти настрій. Аби полегшити та покращити процес фарбування, важливо правильно вибрати відтінок та оцінити якість продукту.

Хорошим варіантом є фарба Londa Professional, вона відрізняється високою якістю і стійкістю до негативного впливу зовнішніх факторів. Варто купити саме професійний засіб, якщо ви хочете мати блискуче та доглянуте волосся. Він має якісний склад і менш негативно впливає на стан локонів, а колір тримається довше.

Як вдало вибрати фарбу

Аби професійна фарба для волосся виявилася вдалим вибором, варто перед купівлею врахувати особливості вашої шкіри та актуальні модні тенденції, головною з яких в галузі краси сьогодні є натуральність і невелика різниця у відтінках кольору волосся (перехід на 1,5-2 відтінки вгору чи вниз). Важливо підібрати колір, який би максимально вигідно підкреслював обличчя.

Отже, під час купівлі врахуйте такі критерії:

 1. Кольоротип зовнішності, зокрема природний колір волосся, очей, відтінок шкіри та його підтони.
 2. Вік.
 3. Наявність сивини та її кількість.
 4. Довжина локонів, оскільки деякі кольори можуть виглядати краще на короткій зачісці, а інші – на довгій.

Також вкрай важливо звернути увагу на стан волосся та його фізіологічні особливості, щоб правильно підібрати фарбу.

Тонувальна та стійка фарба: чи є різниця

Фарбування можна розділити на два основні типи: стійке і тонувальне. У першому випадку пігмент проникає глибоко в структуру локонів, приховуючи сивину, змінюючи колір на декілька тонів. Тонувальна фарба менш інтенсивна, вона впливає на зовнішній шар волосини, більш підходить для тих, хто не має сивини.

Як доглядати за фарбованим волоссям

Фарбоване волосся потребує особливого догляду. По-перше, рекомендується використовувати спеціальні шампуні, які мають кілька важливих переваг. Вони нейтралізують залишки лугів, які можуть залишитися на локонах та шкірі голови після фарбування. Крім того, продукти містять корисні компоненти, які забезпечують живлення та зволоження. Однак варто підбирати засоби без сульфатів, які можуть вимивати фарбу, це допомагає зберегти інтенсивність кольору та не нашкодити волоссю.

як доглядати за фарбованим волоссям

Для додаткового догляду за фарбованим волоссям варто використовувати професійні бальзами. Рекомендується придбати їх у спеціальних магазинах, попередньо проконсультувавшись зі спеціалістом, щоб вибрати оптимальний варіант для вашого типу волосся.

Не менш важливо обмежити застосування стайлерів та інших термоінструментів для укладання зачіски, а також використовувати фен лише в холодному режимі, щоб запобігти пошкодженню локонів.

Підписуйтеся на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також