Гель-кератолітик для видалення огрубілої шкіри: переваги і як користуватися

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Менше ніж місяць залишилося до літа, тому час підготувати ніжки до сезону відкритих босоніжок та пляжного відпочинку. У зимовий період у більшості шкіра на п’ятах та ступнях стає загрубілою, і не кожна з нас відвідує у холодний період майстра педикюру. Щоб позбутися огрубілої шкіри на ногах у домашніх умовах, фахівці радять використовувати гель-кератолітик.

Гель-кератолітик: для чого використовується, переваги

Гель-кератолітик – це косметичний або медичний засіб, який використовується для відлущування ороговілих клітин шкіри та її розм’якшення. Він містить активні інгредієнти, які допомагають видалити ороговілі шари шкіри, покращують її текстуру та сприяють оновленню. Гель-кератолітик часто використовується для лікування таких проблем, як мозолі,натоптиші, огрубіла шкіра на стопах або акне.

Переваги геля-кератолітика:

  • Допомагає ефективно видаляти ороговілі клітини з поверхні шкіри. Після використання вона стає більш гладкою та м’якою.
  • Гель-кератолітик сприяє активації процесу оновлення клітин шкіри, її оздоровленню та свіжому вигляду.
  • Регулярне застосування засобу позбавить лущення, покращить текстуру шкіри,роблячи її більш рівною й однорідною.
  • Видалення ороговілих клітин сприяє глибшому проникнення в шари шкіри інших активних інгредієнтів із косметичних продуктів, таких як сироватки або зволожувальні креми, що робить їх ефективнішими.
  • Оскільки гель-кератолітик допомагає очищати пори та видаляти мертві клітини шкіри, він може знизити ймовірність виникнення акне та прищів.
  • Пом’якшення грубої шкіри, загоєння мікротріщин.
  • Більшість гелей-кератолітиків призначені для використання вдома, що робить процес догляду за шкірою зручнішим і доступнішим.

Хоча гель-кератолітик вважається щадним засобом, перед його використанням рекомендується проконсультуватися з дерматологом або косметологом, щоб вибрати відповідний продукт і визначити оптимальну частоту застосування, аби уникнути подразнення або пересушування шкіри.

Гель-кератолітик: склад, як користуватися засобом для стоп

Гель-кератолітик зазвичай містить активні інгредієнти, які допомагають розчинити й видалити омертвілі клітини шкіри, покращуючи її текстуру та вигляд.

Типові інгредієнти, які можуть входити до складу гелю-кератолітика:

  • Саліцилова кислота. Бета-гідроксильна кислота (BHA) проникає в пори шкіри та допомагає розчинити кератин, звільняючи закупорені пори й запобігаючи появі вугрів і прищів.
  • Сечовина. М’яка речовина, яка має зволожувальні властивості та розм’якшує відмерлі клітини шкіри, полегшуючи їх видалення, при цьому не травмується здоровий шар дерми.
  • Молочна або гліколева кислота. Альфа-гідроксильні кислоти (AHA) сприяють відлущуванню відмерлих клітин шкіри, тим самим покращуючи її текстуру та запобігаючи розвитку патогенних мікроорганізмів.
  • Алантоїн. Стимулює оновлення клітин, а також вироблення власного колагену. Це робить шкіру більш здоровою, пружною, еластичною та щільною.
  • Деякі гелі-кератолітики містять екстракти рослин, такі як алое віра (зволожує, заспокоює, усуває запалення, живить), зелений чай (джерело поліфенолів, що володіють протизапальною та антибактеріальною дією), екстракти ромашки (усуває подразнення та почервоніння, загоює) польового хвоща або череди, екстракти фруктів, наприклад, апельсина, які можуть заспокоювати, зволожувати й освіжати шкіру, пом’якшуючи її та роблячи здоровішою.
  • Антиоксиданти, такі як вітамін Е або коензим Q10, захищають шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів, запобігаючи передчасному старінню.
  • Олії, наприклад, кокосова, що відновлює ліпідний бар’єр і запобігає випару вологи.
  • Сфери мікрогранул або мікрокристали. Дрібні частинки, які під час масажу допомагають механічно відлущувати відмерлі клітини шкіри.

Гель-кератолітик для ніг: як користуватися

  1. Почніть з чистої та сухої шкіри. Використовуйте м’який очищувальний гель або мило, щоб видалити забруднення і жир з її поверхні. Після цього ретельно висушіть шкіру.
  2. Нанесіть невелику кількість гелю на ділянку, яку ви хочете обробити. Уникайте зон з подразненнями, ранами чи іншими ушкодженнями.
  3. М’яко вмасажуйте гель у шкіру круговими рухами. Зазвичай засіб потрібно залишити на кілька хвилин, можна обернути харчовою плівкою, щоб активні інгредієнти могли проникнути у шкіру та почати діяти.
  4. Після того як час дії пройшов (7-10 хвилин), обробіть пемзою, теркою або педикюрним апаратом, змийте гель теплою водою. Переконайтеся, що засіб повністю видалено зі шкіри.
  5. Після використання геля-кератолітика дуже важливо зволожити шкіру. Використовуйте зволожувальний крем або лосьйон, щоб запобігти сухості й подразненню. Одягніть шкарпетки.
  6. Щоб досягти найкращих результатів, використовуйте гель-кератолітик регулярно відповідно до інструкцій на упаковці. Однак не застосовуйте його занадто часто, щоб уникнути пересушування шкіри або подразнення. Оптимально – 1 раз на 3 тижні.
  7. Перед початком використання нового продукту обов’язково проведіть тест на алергічну реакцію, нанісши незначну кількість гелю на невелику ділянку шкіри та дочекавшись реакції протягом 24 годин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також