Геній драми: кращі ролі Емілі Уотсон

Сьогодні відомій англійської актрисі Емілі Уотсон виповнюється 54 роки, з чим ми її щиро вітаємо! А також згадуємо найкращі ролі, виконуючи які Емілі блищить, як яскрава зірка на небосхилі.

Емілі Уотсон називають однією з найталановитіших англійських актрис кіно і театру, адже в своїх ролях вона багатогранна, чесна і максимально реалістична. У 1996 році Емілі дебютувала в кіно, зігравши головну героїню Бесс у легендарній картині Ларса фон Трієра «Розсікаючи хвилі», яка і принесла їй кілька гучних номінацій і нагород, і стала поштовхом до зйомок більш ніж у 30 фільмах.

Згадуємо найкращі головні і другорядні ролі Емілі Уотсон і плануємо домашні кіновечори на найближчі дні.

«Хіларі та Джекі»

Одна з найкращих робіт актриси – роль Джекі у фільмі про двох сестер, які протягом усього життя ділили мрії і фантазії, музику, пристрасть, божевілля і навіть чоловіка. Емілі зіграла талановиту віолончелістку, яка так і не змогла збагнути особистого щастя, незважаючи на неймовірний успіх і любов публіки. Заспокоїти її поранену душу, незважаючи ні на що, була в змозі тільки одна людина.

«Прах Анджели»

Драматичний фільм «Прах Анджели» розповідає нам історію ірландської сім’ї Маккорт. Незважаючи на алкоголізм чоловіка і безгрошів’я, Анжела (Емілі Уотсон) всіма силами намагається виховати чотирьох дітей у щасті й радості. Після смерті новонародженої дитини сім’я вирішує повернутися з США назад до Ірландії, щоб почати все з початку. Важка історія і непроста роль ідеально підійшли актрисі.

«Яблучний двір»

Івонн Кармайкл, яку зіграла Емілі, все своє життя присвятила науці. У неї є прекрасний чоловік і двоє дорослих дітей, але зустріч із красенем Майклом Костлі змінює все її життя. Жінка не може відмовитися від заборонних стосунків і тільки глибше занурюється в них… Сильна драма з Емілі Уотсон у головній ролі точно варта вашої уваги, якщо ви її ще не дивилися.

«Розсікаючи хвилі»

Всі шанувальники творчості Ларса фон Трієра вперше познайомилися з талантом Емілі у фільмі «Розсікаючи хвилі». Наївна і безневинна Бесс Макнилл, яку зіграла актриса, одружується зі старшим і досвідченим Яном. Чоловік присвячує дівчину в таємниці фізичної любові та розкриває секрети її власного тіла. Але після чергової зміни на нафтовій платформі чоловіка привозять додому паралізованим. Він просить Бесс завести собі коханця, не припускаючи, до якого фіналу це призведе.

«Сонце й апельсини»

У цьому фільмі актриса грає соціальну працівницю Маргарет Хампфріс, до якої звертається австралійка з проханням знайти її батьків в Англії. Маргарет починає стандартну процедуру пошуку, але стикається з вкрай нестандартною ситуацією. Виявляється, її клієнтка брала участь у скандальному міграційному проєкті трьох країн.

«Міс Поттер»

У біографічній драмі про життя дитячої письменниці та ілюстратора Беатріс Поттер Емілі грає сестру видавця Нормана Уорна. Між ним і Беатрис спалахують найромантичніші почуття, але чи зможуть закохані протистояти волі строгих батьків дівчини? Міллі Уорн всіляко підтримує пару і стає близькою подругою письменниці.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також