Гімн літа 2021: MONATIK випустив кліп на нову пісню

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гимн лета 2021: MONATIK выпустил клип на новую песню

Один із найпопулярніших попартистів України потішив шанувальників новим запальним треком «Зажигать/JoMo». За кілька годин кліп на пісню переглянули майже 150 тисяч людей, тож вона має всі шанси врізатися нам у пам’ять як гімн літа 2021.музи

Дмитро Монатік за відносно недовгу кар’єру встиг створити вже десятки танцювальних хітів, які чи не кожен українець впізнає з першої ж ноти. Сьогодні до колекції артиста додалась ще одна — літній трек «Зажигать/JoMo». Абревіатура JoMo розшифровується як Joy of missing out, тобто, радість втраченої можливості.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

На своїй сторінці в Instagram Монатік поділився, що ідея написати пісню з такою назвою спала на думку в той момент, коли він усвідомив, що ми почали приділяти набагато менше уваги реальному життю, занурившись у новинну стрічку в Мережі.

«Замість особистого спілкування, перегляду картин навколо, насолоди декораціями, які нам дарує життя тут і зараз, усе відбувається в соціальних мережах. А там стільки інформації й часто непотрібної, що голова кипить. Яка ж жахлива звичка виробилася раптово. І який же кайф одного разу її побороти», — коментує MONATIK.

Режисером кліпу стала Таня Муіньо, яка нещодавно зняла черговий кліп для Cardi B, а образ для Монатіка розробив український дизайнер FROLOV. «Тепла атмосфера пейзажів, яких, до слова, у кліпі налічувалося понад 11, чергується з образами 28-ми яскравих і екстраординарних героїв. Образ кожного з героїв був опрацьований за стилістикою до найдрібніших деталей під керівництвом Жижко Олі й Тимура Постового», — вказано в описі під відео на YouTube.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також