Головні тренди чоловічих стрижок 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Головні тренди чоловічих стрижок 2021 року

Стильна стрижка може стати ідеальним доповненням до модного образу, а інколи навіть родзинкою всього образу. Модні ідеї стрижок для чоловіків підібрала редакція Beauty HUB.

Сьогодні різновидів чоловічих модельних зачісок мало не стільки ж, скільки й рішень для дівчат. І ця тенденція щороку посилюється: чоловічі стрижки 2021 року стають ще більш агресивними, молодіжними та незвичайними! До того ж чоловічі hair-тренди не обмежуються стрижками. На Тижнях моди ми можемо побачити незвичні чоловічі фарбування, мелірування й зачіски. Тож розгулятися є куди! Але почнемо-таки зі стрижок.

Buzz cut

View this post on Instagram

Публикация от Zayn Malik (@zayn)

View this post on Instagram

Публикация от @anguscloud

Buzz cut — максимально коротка стрижка, яку трендсеттери запозичили у військових і вивели на пік популярності. Ця стрижка має безліч різних варіантів і, як запевняють барбери, на різних типах зовнішності і формах голови має кардинально інший вигляд. Тому не бійтеся, що ви будете ходити як під копірку з друзями чи знайомими. Натомість вдавайтеся до експериментів, зокрема зробіть різну довжину (звісно, в межах міліметрів).

Фейд

Одна з наймодніших чоловічих зачісок 2021 року — фейд. Це техніка, за допомогою якої локони плавно вкорочують від чубчика до вух. Стрижка забезпечує красивий зовнішній вигляд і дуже практична в повсякденному житті: ви зекономите час на укладці, адже волосся впродовж кількох тижнів само красиво лягатиме. Фейд можна робити на різних довжинах, від найкоротшого, як у Джастіна Бібера, до довгого, як раніше носив Зак Ефрон.

Каскад

Ще один вид стрижки, для виконання якої пасма зрізають поступово. Однак на відміну від фейду, у стрижці каскад перепад довжини підкреслюється, а довжина між верхніми пасмами й нижніми сильно відрізняється. Така зачіска пасуватиме тим, хто хоче надати образу легкості й безтурботності й експериментувати з укладками. Ще одна перевага такої стрижки в тому, вона допоможе скоригувати форму обличчя.

Подовжений боб

View this post on Instagram

Публикация от FINNEAS (@finneas)

Подовжений боб — улюблена стрижка багатьох голлівудських акторів — цьогоріч злетіла на пік популярності. Варто зазначити, що декілька останніх сезонів будь-які чоловічі зачіски з довгим волоссям у моді, будь це боб, піксі чи каре. Найбільш стильними фішками, якими варто доповнювати довге волосся, вважається легкий безлад і проділ посередині. На довгому волоссі можна приміряти ризиковані стилі фарбувань: кольоровий градієнт, знебарвлені кінчики або навіть щось більш сміливе. Адже в будь-який момент є можливість обрізати кінчики й повернути собі колишній вигляд.

Undercut

Цьому типу стрижки скоро виповнюється сто років, і, пройшовши перевірку часом, він раз на декілька сезонів стає гарячим трендом. Зачіска являє собою короткі скроні й подовжений акуратний верх. Її відмінна риса — відсутність плавності. Верхнє довге волосся ніби шапкою накриває коротку скроневу частину голови. Саме цим undercut відрізняється від знаменитої зачіски помпадур і надто довгого топ нот.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також